Ana sayfa BT Gündem Acer Aspire 5920G mükemmeli yakalıyor!

Acer Aspire 5920G mükemmeli yakalıyor!

Acer’ın beklenen Aspire 5920G modeli stoklara girdi. Paha biçilmez tasarım, muhteşem performans ve inanılmaz eğlenceyi birarada sunan model, farkı ile diğer modellerin arasında mücevher gibi parlıyor.Yaklaşık bir aydır beklenen Acer Aspire 5920G modeli distribütör stoklarına girdi. Yeni model T7500 işlemcisi ve 250 GB’a yükseltilmiş sabit diski ile çok daha yüksek bir performans deneyimi sağlıyor.

Güçlü bir işlemci ve sağlam bir ses sistemi ile donatılmış yeni Acer Aspire 5920G, her alanda kullanıcılarına eğlence ve iş ortamını bir arada sunuyor. Dünyada Dolby Home Theatre 5.1 ses çıkışı desteğiyle, bu özelliği barındıran dizüstü bilgisayarların ilk serisi içerisinde yer almayı başarıyor. Görsel bir devrim niteliğinde, doğadan ve değerli taşlardan esinlenilerek tasarlanan Gemstone parlak hatları, holografik 3D dış yüzeyi, ışıklı medya akışı, mücevher görünümündeki iç işlemeleri ve CeramiFinish iç yüzeyi ile kullanıcılarına bir dizüstü bilgisayarın ne kadar şık ve zengin tasarıma sahip olabileceğini kanıtlıyor.

Intel Centrino 2 Duo T7500 2.2 Ghz. çift çekirdekli işlem canavarı, Nvidia GForce 8600-GT 256 MB ekran kartı ve DirectX 10 desteği ile bugünün son sanal teknolojisine sahip olan Aspire 5920G, bir oyun merkezine dönüştürülmek istendiğinde bunlara ek olarak 2 GB DDR2 Ram ve 250 GB sabit disk ile sınırları zorluyor, arzuları gerçeğe dönüştürüyor. DVD yazıcısı ile DVD ve CDlerinize en hızlı şekilde veri aktarımını sağlayabiliyor.

Tüm dış görünümü ve güçlü donanımı yanında, entegre gerçek 1.3 MP Acer kamera, wireless, bluetooth, 5-in-1 kart okuyucusunu da sistemine dahil ederek mükemmeli yakalıyor. 8 hücreli bataryası, tam donanımlı, uzun süre kullanıma imkan veriyor. HD DVD izleme keyfini 15.4” WXGA High Brightness Aver CrystalBrite TFT ekranında veya arzu edilirse HDMI çıkışı ile daha büyük bir ekranda yaşatıyor. Acer eAudio Management yazılım arayüzü film,müzik ve oyunlarda özel modlar kullanmanızı sağlarken, Acer Arcade Deluxe ile resim görüntüleme, müzik dinleme ve DVD izleme olanakları elinizin altında yer alıyor.

Acer Aspire 5920G, ergonomi ve kolay kullanım için düşünülmüş çözümlerle rahat, konforlu ve kullanıcı dostu bir arayüz ile yeteneklerine artı kazandırıyor. Playback dokunmatik tuş takımı, programlanabilir tuşları tahminlerin ötesinde hız ve zaman kazandırıyor. Tam anlamıyla mümkün olan herşeyi size tek başına sağlayan bir yapıyla mükemmele ulaşıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here