Anasayfa / BTGündem / Asseco SEE yeni merkezinde

Asseco SEE yeni merkezinde

Asseco SEE, tüm operasyonlarını yeni merkezinden yöneterek, iş ortaklarına katma değer yaratmaya devam ediyor.

Yazılım ve hizmet gelirleri bazında Güney Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinden biri olan Asseco SEE, yeni hizmet merkezi olan Maslak USO Center’a taşındı. 13 ülkede 1.400’den fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet veren Asseco SEE, Türkiye’deki yeni merkezinde büyümesini sürdürmeye devam edecek.

Asseco SEE, Türkiye’de büyümeye devam ediyor

Asseco SEE’nin Türkiye’deki büyüme stratejisine ve organizasyon yapısındaki büyümeye paralel olarak satış, finans ve operasyon ekiplerinin bulunduğu ofisi, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Asseco SEE Mali ve İdari İşler İş Birimi Yöneticisi Ersin Tüfekçi, “Asseco SEE olarak Türkiye’deki büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, ekibimiz de her geçen gün büyüyor. Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimiyle, gelişen ürün yelpazemizi hem Türkiye’deki hem de Güney Doğu Avrupa’daki müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Asseco SEE’nin aktif olduğu bölgelerde en güçlü bölgesel IT çözüm şirketi olduğuna değinen Tüfekçi, “Stratejik hedefimiz doğrultusunda büyüme, organik olarak olduğumuz pazarlarda daha güçlü ürün, çözüm ve ekiplerle var olmayı getirirken, inorganik olarak da alanında başarılı firmaları bünyemize katarak devam edeceğiz.” bilgisini verdi.

Hakkında BTDunyasi