Avea’dan KOBİ’ye avantajlı teklif

Avea, şirketler ve çalışanlarına özel avantajlar sunduğu Aveaİş portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Aveaİş’in KOBİ’lere özel yeni rakipsiz tarifesi ‘‘KOBİ Avantaj’’ ile sürpriz faturalar yerini avantajlara bırakıyor.‘‘KOBİ Avantaj’’ ile numarasını Avea’ya taşıyan* KOBİ ve esnaflar, aylık vergiler dahil 27 TL sabit ücret karşılığında Avea ve sabit hatlarla 2.000 dakika, diğer operatörlerle 450 dakika konuşma süresi hakkına sahip oluyor.

Cazip bir sabit ücret karşılığında binlerce dakika konuşturan tarifeye kayıt olabilmek için herhangi bir birlik, oda veya kuruma üye olma şartı aranmıyor. Tüm KOBİ’ler ve esnaflar koşulsuz şartsız bu özel tarifeden faydalanabiliyor.

Aveaİş ile KOBİ ve esnaflara yönelik en avantajlı tarifeleri sunduklarını belirten Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti; “Yeni tarifemiz KOBİ Avantaj ile KOBİ ve esnafların iletişim maliyetlerini en aza indirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda, 27 TL gibi uygun bir sabit ücretle, hem Avealılarla hem de diğer yönlerle konuşabilecekleri binlerce dakika sunuyoruz. Numarasıyla Avea’ya gelen tüm KOBİ ve esnaflar, Avea ve sabit hatlarla 2.000 dakika, diğer operatörlerle 450 dakika konuşma fırsatı yakalıyor. Avea olarak, ilerleyen dönemlerde de avantajlı kampanyalarımızı müşterilerinizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

TAAHHÜT VERENE 100 dakika ve %20 indirim

KOBİ Avantaj tarifesinin baz sabit ücreti olan 34 TL karşılığında Avea ve Sabit Hatlarla toplam 2.000 dakika, diğer operatörlerle 350 dakika sunuluyor. Tarifeye 1 yıllık taahhüt veren KOBİ ve esnaflar, %20 sabit ücret indirimi kazanıyorlar.

Numarasını Avea’ya taşıyan ve tarifeye 1 yıllık taahhüt veren müşteriler ise hem %20 sabit ücret indirimi hem de diğer operatörler yönüne 100 ek dakika kazanıyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.