Ana sayfa BT Gündem Avea yaza iPhone 4 ile merhaba dedi

Avea yaza iPhone 4 ile merhaba dedi

Avea CEO’su Erkan Akdemir yaptığı açıklamada; Avea’nın, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve en genç GSM operörü olduğunu vurgulayarak; “Avea olarak, her zaman dinamik yapımız doğrultusunda hareket ederek yenilikçi ve teknoloji odaklı kimliğimize yakışan ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu anlayıştan yola çıkarak, herkes tarafından merakla beklenen iPhone4’ü, Avea satış noktalarında kuvvetli iş ortaklıkları ve cazip fırsatlarla Türkiye pazarına sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.7 şanslı davetli, iPhone4 sahibi oldu

Tanem Sivar’ın başarılı performansıyla sunuculuğunu üstlendiği partide, şanslı 7 davetliye; Avea avantajlarıyla iPhone4 hediye edildi. iPhone4 Avealılara, İSPARK işbirliğiyle yıl boyunca İstanbul içinde “ücretsiz otopark” kampanyası ile sunuluyor.
Avea Yaza Merhaba Partisi, ünlü isimlerin katılımıyla renklendi
DJ Kerem ve dünyaca ünlü saksafon ustası Nathalie Marchenko’nun çok beğenilen performansı sonrasında konuklar, Ozan Doğulu’nun DJ performansı ile eğlenceli saatler geçirdi.

Serdar Ortaç, Bengü, Murat Boz, Göksel, Derya- Zehra Büyükuncu, Tuğba Özerk, Nil Özalp, Zeynep Dizdar, Özgün gibi sanat dünyasın sevilen isimlerinin yanı sıra iş ve cemiyet hayatından, Arzu-Mehmet Kunt, Neslihan-Ahmet Kozanoğlu, Sibel Serin, İlkay Tuna, Banu Sağnak, Berrin Pamuksüzer, Kemal Persentili, Güneri Civaoğlu, Cem-Abdullah Ataman, Ertekin Dinçay, Gülay Kamaz, Serap Engin, Tuğba Özerk, Mustafa Süzer, İzzet Öz gibi isimler geceye renk kattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here