Anasayfa / BTGündem / Callshop açmak için Millenicom’dan yeni fırsatlar

Callshop açmak için Millenicom’dan yeni fırsatlar

Ülkemizin yanı sıra Almanya, Hollanda ve Avusturya gibi Avrupa ülkelerinde de call shop alanında pazar lideri olan Millenicom, call shop kurmayı düşünen girişimciler için yepyeni ve cazip fırsatlar hazırladı. Millenicom, halihazırda call shop sahibi olan ve farklı bir operatörden hizmet alan işletmecilere de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Mevcut call shop’larını Millenicom’a geçirmek isteyen işletmeciler, bu dönüşümü kolaylıkla yapabiliyorlar. Ellerinde bulunan cihazlar Millenicom sistemine uyumlu olduğu takdirde call shop’ların dönüşüm maliyetleri 100 dolara kadar inebiliyor. Öte yandan Millenicom altyapısından yararlanan 4 kabinli bir call shop 1.200 dolardan başlayan fiyatlarla kurulabiliyor. Üstelik Bonus Card’a 12 ay taksit fırsatı da sunuluyor. Ülkemizin dört bir yanındaki call shop’lar kurulum ve dönüşüm için Millenicom ekiplerinden destek alabiliyorlar. Call shop işletmecileri aynı zamanda Millenicom’un destek hattından bayram ve tatil günleri de dahil olmak üzere 7 gün 12 saat ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

Giderek yaygınlaşan call shop’lar her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Call shop kullanıcıları arasında çalışmak, eğitim almak ya da tatil yapmak için ülkemizde bulunan yabancıların sayısı oldukça fazla. Bu nedenle de yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte özellikle yazlık ve turistik bölgelerde birbiri ardına call shop’lar açılmaya başlamış bulunuyor. Öte yandan, call shop’ların ekonomikliğini keşfeden ülkemiz insanı da, eski tip geleneksel kontörlü arama dükkanları yerine artık call shop’lara yönelmiş bulunuyor. Call shop’ların sunduğu ekonomik ve kaliteli görüşme avantajlarıyla tanışanlar, özellikle şehirlerarası, milletlerarası ve cep telefonu aramalarında call shop’ları tercih ediyorlar. Yüksek ses kalitesi ve ekonomikliği nedeniyle Millenicom call shop’ları yerli yabancı tüm tüketicilerin gözdesi konumunda bulunuyor.

Millenicom call shop’ları hem yatırımcısına hem de tüketiciye önemli fırsat ve yenilikler sunuyor. Örneğin, Millenicom call shop’undan görüşme yapacak olan bir kişi, hangi tutarda görüşme yapmak istediğini önceden belirtebiliyor. Call shop bu rakama göre kendisini ayarlıyor ve görüşme yapılırken kabindeki ekranlardan ne kadarlık görüşme hakkı kaldığı gibi her türlü bilgi kolaylıkla takip edilebiliyor.

Call shop açmayı düşünen yatırımcılar (0 212) 385 03 84, (0 212) 385 03 85, (0 212) 385 03 88 numaralı telefondan Ebru Polat’ı arayabilir veya ebru.polat@milleni.com.tr adresine e-posta göndererek Millenicom’un call shop fırsatları hakkında geniş bilgi alabilirler

Hakkında BTDunyasi