Ana sayfa BT Gündem Ekonomide yeni “referans” Shubuo

Ekonomide yeni “referans” Shubuo

72
0

Referans gazetesi de Shubuo’nun Finans Paketi seçenekleri arasında yerini aldı. Referans, değişen piyasaları yakından izlemek ve yatırımını en etkin biçimde değerlendirmek isteyenlere farklı yatırım araçları ile ilgili güncel bilgiler ve uzman görüşlerinin kısa mesajlar aracılığıyla iletildiği Shubuo Finans Paketi içerik seçenekleri arasına CNBC-e ve SKYTURK’ten sonra yer alan üçüncü içerik sağlayıcı oldu.Shubuo Referans Gazetesi Finans Paketi’ne abone olanlar Ajanda, Haberler ve Piyasalar başlıkları altında gün boyunca finans dünyasının nabzını tutma olanağı buluyor. Ajanda başlığı altında abonelere her gün o günün finansal gündemini özetleyen bir 1 kısa mesaj ulaşıyor. Ekonomi dünyasını ve piyasaları ilgilendiren önemli son dakika gelişmeleri, güne damgasını vuran siyasi ve ekonomik olaylar, Türkiye ve Dünya ekonomisinden flaş ekonomik göstergelerse gün içinde çeşitli kısa mesajlarla Haberler başlığı altında abonelerin cebine geliyor. Bunu, piyasalardaki IMKB, tahvil, dolar/euro seyri ve diğer finansal verilerle bunlara ilişkin yorumları içeren mesajlar tamamlıyor.

Referans Gazetesi Finans Paketi’ne ABONE FINANS REFERANS yazıp 7777’ye kısa mesaj göndererek abone olunabiliyor.

Finans Paketi aboneliği Turkcell faturalı hat kullanıcıları için aylık 5.000.000 TL, Hazır Kart kullanıcıları içinse aylık 60 kontör (günde 2 kontör) üzerinden ücretlendiriliyor.

Kullanıcılar ayrıca AJANDA, PİYASA, HABER kelimelerinden birini yazıp 7734’e yollayarak bu başlıklardaki haberleri kısa mesajla sorgulayabiliyor. Sorgulamalar, Turkcell faturalı hat kullanıcıları için sorgulama başına 4 kısa mesaj, Hazır Kart kullanıcıları içinse 8 kontör üzerinden ücretlendiriliyor.