Anasayfa / BTGündem / Intel Türkiye’de yeni atamalar

Intel Türkiye’de yeni atamalar

Intel Türkiye’deki yeni atamalar kapsamında, Kanal Satış Yöneticisi görevini yürüten Tolgar Elverici Genel Müdür Yardımcısı, Özlem Bağbaşlıoğlu ise Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak atandı.

Türkiye’nin 2003 yılında Intel’in Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde en hızlı büyüyen ülkelerden biri olmasının ardından Intel, Türkiye pazarına yönetim kadrosuyla da güç vermeye devam ediyor.

Intel’de 2003 Ekim ayından bu yana Kanal Satış Yöneticisi olan Tolgar Elverici Türkiye’deki en büyük sistem entegratörlerinden sorumlu olarak görev yapmaktaydı. Bu dönemde kanal stratejisinin geliştirilme ve uygulamasında da aktif rol alan Elverici, Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcılığı görevine başladı.

Intel’de 1999 yılından bu yana uluslararası görevler üstlenmiş olan Özlem Bağbaşlıoğlu ise Intel Türkiye Pazarlama ve Halkla İlişkiler müdürlüğü görevine getirildi. Bağbaşlıoğlu’nun görevleri arasında basınla ilişkiler ve Türkiye’de bilgisayar pazarının büyümesine katkıda bulunacak pazarlama aktiviteleri yer alacak.

Hakkında BTDunyasi