Anasayfa / BTGündem / ISS’lere internet ucuzladı hosting de ucuzlayacak

ISS’lere internet ucuzladı hosting de ucuzlayacak

Türk Telekom, ADSL internet hizmetini VAE(Veri Akış Erişimi) / YAPA(Yerel Ağın Paylaşıma Açılması) modeli ile sunan ISS’lere, VAE / YAPA trafik teslim noktalarında alt yapı olarak kullandıkları noktadan noktaya Metro Ethernet ve Metro Ethernet internet devrelerini yüzde 40 indirimli sunuyor.

ISS’ler Türk Telekom’un indirim kampanyasından, kendi DSL müşterilerine sadece internet kullandırmak amacıyla aldıkları noktadan noktaya ve internet hizmeti için yararlanabilecekler. VPN (sanal özel ağ) hizmetlerini kapsamayan kampanya sadece internet üzerinden taşınacak trafik için geçerli olacak. ISS’ler, Türk Telekom’un metro ethernet noktadan noktaya ve metro ethernet internet devrelerine uygulanan yüzde 40 indirim kampanyasından 2010 yılı sonuna kadar yararlanabilecekler.

ISS’ler, Türk Telekom’un düzenlediği yüzde 40 indirim kampanyası ile elde edecekleri maliyet avantajını, uygulayacakları indirimlerle hizmet sundukları son kullanıcılara yansıtabilecekler.

Kendi sektörünün öncü kuruluşu olarak Türkiye’de genişbant erişim hizmetlerinin yaygınlaşmasına destek olmayı amaçladıklarını belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:

“Ülkemizde internet altyapısının güçlenmesi, böylelikle internet hizmetlerinin yüksek kaliteyle ve daha erişilebilir koşullarda son kullanıcıya sunulmasına destek olmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle ISS’lerin, kendi müşterilerine internet hizmeti sunmak için yararlandıkları altyapı hizmetimizde yüzde 40 indirim kampanyası düzenledik. Böylelikle hem genişbant erişim hizmetlerinin yaygınlaşmasına destek sağlayacak, hem de son kullanıcılara ISS’ler aracılığı ile fiyat avantajı sunabileceğiz.”

Hakkında BTDunyasi