Murat Erkan Cisco’dan Aneltech’e geçti

Cisco Systems Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrılan Murat Erkan, eski Cisco Genel Müdürü Suat Baysan’ın Yönetim Kurulu Üyesi bulunduğu Aneltech’te Bilişim Çözümleri iş birimi yönetisici olduBiltam Mümessillik Dış Ticaret şirketinde uygulama mühendisi olarak çalışan Erkan, daha sonra Cisco Sistem Türkiye’de sistem mühendisi ve iş geliştirme yöneticisi olarak görev yaptı. Erkan yeni görevinden önce Cisco Systems Türkiye’de bölge satış yöneticisi ve genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu.

Ayırca Cannovate Genel Müdürü Levent Gülbahar da iş geliştirme biriminin başına atandı. ITT Schaub-Lorenz’de audio-video üretim şefi, yazarkasa üretim, TV üretim ve fabrika müdürlüğü görevlerinde bulunan Gülbahar, daha sonra Siemens-Simko Planlama, AR-GE, Kalite, Üretim, İşletme Müdürlüğü yaptı. Inform’da genel müdür yardımcılığını üstşenen Gülbahar, Canovate’in genel müdürlüğünü yapıyordu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.