Ana sayfa BT Gündem TTNET 12 Sinema Kanalı ile meydan okuyor!…

TTNET 12 Sinema Kanalı ile meydan okuyor!…

Tivibu TV platformu ile televizyon izleyicisini pek çok “ilk” ile tanıştıran TTNET, HD yayınlarıyla birlikte 12 yeni sinema kanalını kullanıcılarının beğenisine sunuyor. 2015 yılında, Tivibu’daki tüm sinema kanallarında 2500 film yer alacak. Bunlardan 1000 tanesi ise Sinetivi kanallarında yayında olacak.TTNET’in, Türkiye’nin ilk IPTV platformu Tivibu’da “Sinetivi” adı ile yayına başlayan 12 yeni sinema kanalı, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar ve Tivibu İçerik Direktörü Volkan Üst’ün sözcülüğünde düzenlenen bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli stüdyoları ve yapım şirketleriyle işbirliği

Bugüne kadar Tivibu için, BKM, TAFF, Çamaşırhane, Fida, Avşar, TMC, Boyut Film gibi Türkiye’nin en önemli yapımcı firmaları ve 20th Century Fox, Walt Disney, Warner Bros, Paramount, MGM, NBC Universal gibi dünyanın en iyi stüdyoları aracılığıyla 5000 filmin alımı gerçekleştirildi. Yeni dönemde Tivibu, dijital televizyon yayıncılığı alanındaki iddiasını her geçen gün yeni projelerle ve uluslararası işbirlikleriyle arttıracak.

Tivibu’da Seç İzle servisine, Sinema TV, Film Tivi ve MGM kanallarına ek olarak içeriği zenginleştirmek üzere hayata geçirilen Sinetivi kanallarında, komediden bilim kurguya, dramdan aksiyona kadar yerli sinemanın en iyi örnekleri, gişe rekortmeni filmler ve Hollywood yapımları başta olmak üzere geniş kitlelere seslenecek birçok film yayında olacak.

Yeni mozaik kanallar Tivibu’da

Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek aynı anda 6 farklı maç yayınını tek bir ekran üzerinden sunan Spor Mozaik kanalını yayına alan Tivibu, 1 Kasım’dan itibaren Haber kanalları ve Fox kanallarının Mozaik yayınına da başlayacak.

N. Mert Başar: “Dijital TV yayıncılığının Türkiye’deki öncüsü olduk”

Basın toplantısında bir konuşma yapan TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar şunları söyledi: “5 yıl önce Tivibu ile yeni bir teknoloji kullanarak geleneksel TV yayıncılığını tamamen değiştirmiştik. Kullanıcılarımıza pek çok ilki yaşatmıştık ve yaşatmaya devam ediyoruz. IPTV, Web TV ve Mobil TV yayıncılığı alanında sektörümüze öncülük ediyoruz. Tivibu platformumuzu bugüne kadar 2.8 milyon kişi deneyimledi. Televizyonu evlerin salonundan çıkartarak, zamandan ve mekândan bağımsız yayıncılık anlayışı ile 4 ekran deneyimi sunan ilk platformuz. Kısa süre öncesine kadar sadece hayal edebileceğimiz bu özellikler, Tivibu ile hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu yenilikçi vizyon ile içeriğimizi güçlendirmek adına önemli bir yatırım yaparak bugün kendi sinema kanallarımız olan 12 yeni sinema kanalını kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.  Yeni sinema kanalları ile birlikte 24 sinema kanalı sayısına ulaşan Tivibu, Türkiye’nin en fazla sinema kanalına sahip TV platformu oldu. Bu zengin sinema içeriğini en uygun fiyatlar ve kampanyalarla müşterilerimize sunuyoruz. Tivibu’da ayağımızı gazdan çekmeyeceğiz, yeni içerikler ve uygulamalar ile müşterilerimizin TV izleme deneyimini zenginleştirmeye devam edeceğiz.”

Sinetivi kanalları

Sinetivi kanallarında 7 gün 24 saat, en yeni ve en popüler filmler, orijinal ya da Türkçe dublajlı olarak, Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte yayında olacak. “Sinetivi”, “Sinetivi 2”, “Sinetivi Adrenalin”, “Sinetivi Adrenalin 2”, “Sinetivi Karnaval”, “Sinetivi Karnaval 2” adlı kanallara Maxi Paket, Sinema Paketi ve Full Paket kullanıcıları ulaşabilecek.

Maxi Paket

“Tivibu Maxi Paket”te (SD ve HD) 150’ye yakın yerli ve yabancı kanal ve 2500’ün üzerinde video içeriği yer alıyor. Tivibu kullanıcıları, Maxi Paket’e aylık 9.90 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor.

Sinema Paketi

“Tivibu Sinema Paketi”nde (SD ve HD) 10’dan fazlası Sinema kanalı olmak üzere 170’e yakın yerli ve yabancı kanal ve aralarında 500’ün üzerinde filmin de bulunduğu 3000’in üzerinde video içeriği bulunuyor. Tivibu kullanıcıları, Sinema Paketi’ne aylık 15.90 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor.

Full Paket

“Tivibu Full Paket”te (SD ve HD) 40’a yakını sinema, belgesel ve dizi kanalları olmak üzere 190’a yakın yerli ve yabancı kanal, içerisinde 1000’in üzerinde film, dizi ve belgeselin de bulunduğu 3000’in üzerinde video içeriği sunuluyor. Tivibu kullanıcıları Full Paket’e 22.90 TL’den başlayan fiyatlarla üye olabiliyor.

Tivibu Web, Cep ve Smart TV servisleri bir arada: Tivibu Go!

Tivibu Web, Cep ve Smart TV servislerini tek bir çatı altında toplayan ve 4 ekran keyfini artıran Tivibu Go! ile Tivibu’nun zengin içerikleri her an kullanıcılarının yanında hazır bulunuyor. Bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve Smart TV üzerinden ulaşılabilen Tivibu Go!’da Web ve Cep servisi ayda 4,90 TL, Web, Cep ve Smart TV servisi ise ayda 9,90 TL’ye sunuluyor. Ayrıca tüm Tivibu Ev kullanıcılarının aboneliklerine göre Tivibu Go paketleri ücretsiz veriliyor. Tivibu kullanıcıları, Tivibu Web üzerinden tüm Sinetivi kanallarının yayınına ulaşabiliyor.

TÜRKİYE’DE HANGİ PLATFORM İŞLETMECİSİNİN KAÇ KULLANICISI VAR

Platform Ev Abonesi Internet Abonesi Toplam
TurkcellTV+  Yeni Lansman  Yeni Lansman  Leni Lansman
Tivibu 290 bin 1.6 milyon 1.89 milyon
Turksat 1.15 milyon 303 bin 1.45 milyon
Digiturk 2.96 milyon  470 bin  3.43 milyon
D-Smart 1.67 milyon  1.67 milyon

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here