Anasayfa / BTGündem / Türk Telekom’dan 5 bin 500 öğrenciye karne hediyesi

Türk Telekom’dan 5 bin 500 öğrenciye karne hediyesi

Türk Telekom her okulun Lise 1 ve Lise 2’inci sınıf öğrencilerinden en başarılılarına karne hediyesi olarak Bilgisayar ve ADSL hattı hediye edecek. Çağrı Bilişim ise en başarılı 100 öğrenciye ADSL modem hediye edecek.

Çanakkale İl Telekom Müdürü Erhan Kaya, düzenlediği basın toplantısında, öğrencilerde, bilgisayar ve internet kullanma alışkanlığını geliştirmek amacıyla, ülke genelinde 2005-2006 eğitim ve öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel okullar dışındaki liselerin, lise bir ve lise ikinci sınıfları arasında en başarılı olan 5 bin 500 öğrenciye karne hediyesi verileceğini söyledi.

Hediye verilecek öğrencilerin listesi Milli Eğitim Bakanlığı
tarafından Türk Telekom Genel Müdürlüğü’ne bildirilecek, tüm yurtta 19 Haziran tarihinde ise karne hediyesi sertifika töreni düzenlenecek. Karne hediyesi kazanan öğrencilerin ödülleri, 1 Temmuz’dan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Öte yandan Yaksu ürünlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştiren Çağrı Bilişim şirketi de Liseler arasında en başarılı 100 öğrenciye karne hediyesi olarak ADSL modem hediye edecek.

Yaksu’nun Türkiye genelinde eğitime destek vermek amacıyla başlattığı bu kampanyaya, isteyen tüm lise öğrencileri www.yaksu.com.tr sitesinden katılabilecek. 16 Haziran- 31 Temmuz 2006 tarihleri arasında; sitede yer alan formu dolduranlar arasından en başarılı ilk 100 lise öğrencisi, Chip Dergisi Test Merkezi’nce 50 ADSL Modem arasından birinci seçilen Yaksu S- USB ADSL Modem kazanacak.

Hakkında BTDunyasi