Anasayfa / BTGündem / Türk Telekom “KOBİ Dolu Anadolu” Zirvesi, Şirketlere Teknoloji ve Markalaşmayı anlatacak

Türk Telekom “KOBİ Dolu Anadolu” Zirvesi, Şirketlere Teknoloji ve Markalaşmayı anlatacak

Türk Telekom, KOBİ’leri teknolojiyle buluşturmak ve markalaşma sürecinde onlara yol göstermek amacıyla bir projeyi daha hayata geçiriyor. “KOBİ Dolu Anadolu Zirvesi” Anadolu’yu gezerek, KOBİ’lere dijital dünyanın imkânları ile güçlü bir marka olmanın yollarını anlatacak.

Türk Telekom, müşterilerine bir “Teknoloji ortağı” olarak hizmet vermeyi ve sunduğu yenilikçi ve hızlı servislerle onlara rekabet avantajı sağlamayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda düzenlenen KOBİ Dolu Anadolu Zirvesi’nde konusunda uzman isimler Anadolu’daki Küçük ve Orta büyüklükteki işletmelere dijital dünyada iş yapmanın avantajlarını ve markalaşmanın yollarını anlatacak.

Türk Telekom ve Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen Zirve kapsamında “Marka, Markalaşma Nedir, Neden Önemlidir” ve “KOBİ’lerin İyi Bir Marka Olma Yolunda Yapması Gerekenler” başlıklı konuşmalar gerçekleştirilecek, ayrıca başarılı KOBİ’lerin hikâyeleri de örneklerle anlatılacak.

Zirve’nin ilk durağı Ankara olacak; başkentin ardından İzmit, Bursa, Antalya, Samsun olmak üzere 6 il daha ziyaret edilecek.

Dünya standartlarında, katma değeri yüksek, kaliteli iletişim hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra ŞİMŞEK, “KOBİ’ler Türkiye ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında önemli katkılar sağlıyor. Türk Telekom olarak KOBİ’lerle bir araya gelmeyi ve onlara destek olmayı çok önemsiyoruz. Gelişmiş fiber optik altyapımız üzerinden sunduğumuz uçtan uca teknoloji çözümlerimiz ile her zaman KOBİ’lerimizin yanındayız. Uzman kadrolarımız KOBİ’lerle bire bir görüşüyor ve teknoloji danışmanlığı yapıyorlar. KOBİ’ler, iletişim teknolojileriyle ticari etkinliklerini büyük ölçüde artırabilirler. Biz KOBİ’lerimize, teknolojik altyapımız, gelişmiş ses ve genişbant çözümlerimiz ile hız ve verim kazandırmayı, böylece küresel anlamda da rekabet güçlerini artırmalarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz” dedi.

KOBİ Dolu Anadolu Zirve’sinde katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak isimler arasında Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek’in yanı sıra, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Ocakoğlu, Dijital Pazarlama Uzmanı Cüneyt Devrim ve Marka Danışmanı Stratejist Cihan Kırımlı da yer alıyor.

Sürpriz yarışmalar ve organizasyonlarla renklenecek program 15 Ekim’de Ankara’da başlayacak ve 22 Ekim’de İzmit, 4 Kasım’da Bursa ile devam edecek.

Hakkında BTDunyasi

%d blogcu bunu beğendi: