Anasayfa / BTGündem / Zimmet takibi şimdi daha kolay

Zimmet takibi şimdi daha kolay

EuroSoft, Ritma Teknoloji işbirliğiyle geliştirilen “Zimmet Programı” “BigSoft Kazandıran Programlar Serisi” adı altında satışa sundu. İşletmelerde ve eğitim kurumlarında zimmet ve demirbaş takibini en iyi şekilde yönetmeye imkan veren bilgisayar programı KDV dahil 35 YTL’den satışa sunuldu.

Unutkanları yakından takip edin

EuroSoft Yazılım Pazarlama Müdürü Mahmut Karcı, Kazandıran Programlar Serisi’nin KOBİ’lerden büyük ilgi gördüğünü belirterek “Şirketlerde uzun zaman alan takip ve kontrol programlarımız şirketlerin hayatlarını kolaylaştırıyor, verimli çalışmalarını sağlıyor. Zimmet Demirbaş programı ise sürekli şirket araç ve gereçlerini kullanan personel ve eğitim kurumlarındaki öğrencileri yakından takip etmeyi kolaylaştıran bir program olarak tasarladık” dedi.

Program ile neler yapabilirsiniz?

BigSoft’un Zimmet Demirbaş programı ile şirketinizde yer alan tüm demirbaşları kategorilere göre kayıt altına alabilir, şirket demirbaşlarınızı yönetebilir, kontrol altına alabilirsiniz. Bunun yanında hangi demirbaşın hangi personel üzerinde zimmetli olduğunu takip edebilirsiniz. Giriş ve çıkış kayıtlarıyla, personel üzerine zimmetlenen demirbaşları anlık olarak denetler, teslimat bilgilerini kayıt altına alabilirsiniz. Şimdiye kadar kağıtlarda, dosyalarda ya da aklınızda tuttuğunuz tüm zimmet ya da demirbaş kayıtlarını artık Zimmet Demirbaş Programı’na devredebilirsiniz.

Zimmet Demirbaş Programı, kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı ekranları sayesinde, şirketinizin harcamalarınızdaki artış ve azalışları grafikler üzerinden bir bakışta takip edebilirsiniz.

Hakkında BTDunyasi