“HTC Incredible S” ilk defa ve sadece Avea’da

Avea, cazip cihaz kampanyalarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyor. Avea’nın yeni kampanyasıyla HTC Incredible S modeli çok özel fiyatlarla Avea bayilerinde kullanıcılara sunuluyor.27 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında; HTC Incredible S sadece Avea bayilerinde 24 ay taahhütle ayda 69 TL‘ye üstelik taahhüt süresi boyunca her ay 1 GB internet ile sunuluyor.

Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi, 4” süper LCD dokunmatik ekran, 8 MP kamera, 720p HD video kayıt ve teknolojinin geldiği son noktada bir çok özelliğe daha sahip olan HTC Incredible S’e, ilk kez ve sadece Avea bayilerinden sahip olmak mümkün.

Avea Ortaklık Yönetimi Direktörü Sertaç Şener konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘‘Türkiye’nin en çok konuşturan, en genç ve dinamik operatörü olarak, sektörün lider markalarıyla işbirliklerimize devam ediyor, müşterilerimize cihazları en avantajlı koşullarla sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. HTC Incredible S kampanyamızla müşterilerimiz Avea’lı olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşayacak.’’ dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu