Ana sayfa BT Gündem 1 Yıllık hosting alana 6 ay bedava

1 Yıllık hosting alana 6 ay bedava

127
0

Microsoft Türkiye Hosting Partneri olan DorukNet WebsiteSpark üyelerine 1 yıllık Windows VPS Sunucu paketlerinde ilk 6 ay bedava kullanma olanağı sunuyor. Ayrıca aylık VPS paketleri tercih eden WebsiteSpark üyeleri ise  6.ayın sonunda “hizmet bitiminden 1 hafta önce DorukNet Hosting Satış Departmanı ile kontağa geçmeleri halinde, sonra ki 6 aylık hizmeti ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip oluyorlar.
WebsiteSpark programına dahil olan, en fazla 10 kişinin çalıştığı web geliştirici ve web tasarımı hizmeti sunan firmalar, partnerlerle ve müşterilerle olan ilişkilerin geliştirilmesi, bilinirliklerinin artması gibi çeşitli iş fırsatları yakalama şansına sahip olabiliyorlar. Program ayrıca, Microsoft Web tasarım ve uygulama geliştirme araçları, teknik destek ve eğitimlerle destekleniyor.

WebsiteSpark programının olanakları

DorukNet’in WebsiteSpark üyelerine sağladığı indirim avantajlarını kullanmak için öncelikle firmaların Microsoft’un web sitesi üzerinden programa dahil olmaları gerekiyor. Bu şekilde şirketler Microsoft tarafından sağlanan web tasarım ve uygulama geliştirme araçları Windows Web Server 2008, R2 – 4 işlemci lisansı SQL Server 2008 Web Edition, 4 işlemci lisansı, DotNetPanel kontrol paneli, teknik destek ve eğitim, 2 çağrı hakkı, ücretsiz çevrimiçi eğitim, MSDN’deki newsgrouplara erişim gibi olanaklara sahip oluyorlar.