10 yıl boyunca bedava internet isteyen?

Arkadaşlarını Millenicom’a davet eden aboneler 10 yıla kadar bedava internet kullanma hakkı kazanacak

Millenicom, yeni kampanyasıyla abonelerine 10 yıla kadar bedava internet kazanma şansı sunuyor. 12 Nisan’da başlayan kampanya kapsamında aboneler, Millenicom’un avantajlı dünyasına davet ettiği arkadaş sayısı kadar bedava internet kullanma şansına sahip oluyor. En çok arkadaşını Millenicom abonesi yapan 1’inci kişi 10 yıl, 2’nci kişi 5 yıl, 3’üncü kişi ise 3 yıl boyunca bedava internet kullanma hakkı kazanıyor. Millenicom’un sunduğu taahhütlü ve taahhütsüz 16 mbps, 35 mbps ve 100 mbps hızında internet paketlerini kapsayan kampanya 30 Haziran’a kadar geçerli olacak. Farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen abonelerin taahhüt cayma bedeli ise 200 TL’ye kadar Millenicom tarafından karşılanıyor.

Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca
FİBER HIZINDA İNTERNET KULLANILMAYAN EV KALMASIN

Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, her evde fiber hızında internet kullanılabilmesi için uygun fiyatlar ve cazip avantajlar sunduklarını belirterek şunları söyledi: “Millenicom olarak Türkiye’de internet kullanıcılarına verilen aynı hizmeti daha uygun fiyata, üstelik fiber hızında sunuyoruz. Tüm dünyada ve Türkiye’de yüksek hızlı internet ihtiyacı artarken, biz de fiber hızında internet kullanılmayan ev kalmasın diyoruz. Yeni kampanyamızla sektörümüzde bir ilke imza atarak, bir kişiye 10 yıl boyunca bedava internet kullanma şansı sunuyoruz. Avantajlı fiyatlarımızı özel kampanyalarımızla buluşturarak, internet kullanıcılarına Millenicom’un hizmet kalitesini deneyimlemeleri için fırsat sağlıyoruz.”

Kampanyaya katılmak isteyen aboneler detaylı bilgiye milleni.com.tr adresinden ulaşabiliyor. Kampanyanın başladığı tarihten itibaren her hafta, kampanya kapsamında en çok arkadaşını Millenicom abonesi yapan ilk 10 kişinin isimleri, Millenicom’un Instagram hesabı @millenicom üzerinden duyurulacak. Kampanya sonunda kazanan ilk üç kişi yine Instagram hesabından açıklanacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu