1.700 dolara Telekomcu olun

Milleni.com, altyapı hizmeti sunduğu callshop’ların ülke genelinde yaygınlaşması için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Almanya’da 1.000 callshop ve yüzde %45 pay ile pazar lideri konumunda bulunan Milleni.com, ülkemizin tüm bölgelerinde callshop’ların kolaylıkla açılabilmesi için yatırımcılara 1700 dolardan başlayan cazip fiyatlarla callshop kurabilme olanağı sunuyor. Milleni.com’un uzman ekibi, callshop’un kurulumunu bir hafta içerisinde hizmete açıyor. Son derece ekonomik fiyatlarla telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan Milleni.com callshop’lar, yüksek teknolojiye sahip altyapıları sayesinde internet erişimi hizmeti de verebiliyor. Milleni.com, callshop’lara sunduğu altyapı hizmetini en ekonomik tarifeler üzerinden oluşturuyor ve son kullanıcının olumsuz bir şekilde etkilenmesine izin vermeden, callshop işletmecilerinin maksimum kârlılıkla çalışmasını sağlıyor.

Son dönemde özellikle Almanya’da callshop sahibi olan Türk vatandaşlarının ülkemizde benzer yatırımlara yöneldiklerine dikkat çeken Milleni.com Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora şunları söyledi: “Bu durum, Türkiye’deki callshop pazarının son derece önemli bir geleceğe sahip olduğunun göstergesi. Biz de Milleni.com olarak bu doğrultuda her türlü yatırım yapmaya devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz arabağlantılar sayesinde şehirlerarası ve Turkcell trafiğimizi Türk Telekom ve Turkcell’e direkt olarak gönderiyoruz. Uluslararası görüşme trafiğimizi ise Almanya da faaliyet gösteren kardeş firmamıza doğrudan doğruya karasal hat üzerinden göndermeye başladık. Bu da görüşmelerde maksimum kalite anlamına geliyor.”

İnternet kafe sahipleri, yeni bir işyeri açmayı düşünenler, mevcut düzenini bozmadan ek gelir elde etmek isteyen market sahipleri, cep telefonu satış ve servis noktaları, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler, turistik merkezlerdeki dükkan sahipleri ve kontörlü telefon hizmet noktaları kolaylıkla callshop kurabiliyorlar. Callshop açmayı düşünen yatırımcılar 0(212) 325 38 80 numaralı telefondan Ebru Polat’ı arayarak Milleni.com’un callshop fırsatları hakkında geniş bilgi alabilir veya internet üzerinden www.milleni.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.