2 ayda 100 bin kişi “1 TL”lik telefon aldı

Vodafone, Şubat başında Vodafone 945 ile lansmanını yaptığı Vodafone markalı cihaz kampanyası ile toplamda 4 farklı modeli ayda 1 TL’ye satışa çıkarmıştı. Vodafone; Vodafone 547, Vodafone 840, Vodafone 845 ve Vodafone 945 modelleri ile 1,5 ayda toplamda 100 bin telefon satışını geçti.Vodafone’un “İnternet Yılı” olarak belirlediği 2011’de, herkesin “Süper İnternet” deneyimi yaşaması için ayda 1 TL’ye kendi markası ile sunduğu telefonlar sayesinde, kullanıcıların aylık ortalama mobil internet kullanımı da 3 kat arttı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: “Akıllı telefonlar küresel mobil iletişim sektöründeki ağırlıklarını hızla hissettiren cihazlar olarak öne çıkıyor. Teknik kapasiteleri açısından bilgisayarlarla kıyaslanabilir duruma gelen bu cihazlara yönelik büyük bir tüketici ilgisi olduğunu görüyoruz. Müşterilerimizin bu telefonlara erişiminin önündeki en önemli engellerden birisi fiyat idi. ‘Her gün daha fazla bireye ve kuruma dünyanın en ileri iletişim teknolojilerini erişilebilir kılarak, ülkemizi daha iyi bir geleceğe taşıma’ misyonuyla ayda 1 TL’ye, hem şık bir tasarıma, hem de güçlü teknik özelliklere sahip Vodafone 945 ile birlikte toplamda dört Vodafone markalı telefonu satışa sunduk.

Abonelerimiz tarafından en çok tercih edilen Cep Avantaj tarifeleriyle sunduğumuz Vodafone markalı telefonlar, “Internet Yılı” olarak belirlediğimiz 2011 senesinin başlangıcında kısa sürede büyük ilgi gördü. Onları daha fazla memnun edebilmek için çalışmalarımızı bundan sonra da aynı kararlılıkla ve istekle sürdüreceğiz ve bu çalışmalarımız ile pazardaki öncülüğümüzü sürdürmeye kararlıyız.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu