2007 Novell işortağı olmanın tam zamanı

Novell, PartnerNet Programı yenilenerek iş ortaklarına büyük fırsatlar sunuyor. Artık Novell İş Ortakları ihtiyaç duydukları tüm bilgilere çok daha kolay erişebilecek ve Novell ile çok daha karlı işler yapabilecekler. PartnerNet 2007, iş ortaklığı deneyimini, belli pazarlarda görünürlüğü artırmayı, yeni ve entegre iş ortaklıklığı portalı ile daha hızlı ve kolay iş yapabilme fırsatı sunuyor. Yeniliklerle dolu Novell PartnerNet Programı, Novell İş Ortaklarına müşterilere daha yüksek kaliteli hizmet, uyarlama ve destek sunmasını sağlayacak. Geliştirilen ve iş ortaklarına katma değer sağlayan yeni Novell PartnerNet programı kapsamında 3 ana konu dikkat çekiyor:1.Uzmanlaşma: Novell, Platinum ve Gold seviyedeki çözüm ortaklarının şu 4 alandan birinde uzmanlaşmalarını talep ediyor. Linux, Güvenlik ve Kimlik Yönetimi, Sistem ve Kaynak Yönetimi ve Workgroup. Bu uzmanlaşma sayesinde iş ortakları deneyim, görünürlük, satış fırsatları ve satış döngüsünü kısaltma faydalarını elde edecekler. Ayrıca çeşitli indirimler, odaklanmış eğitimler, pazarlama kampanyaları, teşvikler ve geri dönüşlü indirimler Novell İş Ortağı olan şirketlere sunulacak. Silver seviyedeki iş ortaklarının belli bir alana odaklanmaları gerekmemekle beraber, Linux fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve büyüyen Novell potansiyelinden avantaj elde etmeleri öneriliyor.

2.Yeni Partner Portal: Yenilenen PartnerNet Portalı, Novell iş ortakları için inanılmaz fırsatlar sunuyor. Partner Portal yeni yüzü ile iş ortaklarının ihtiyaçları olan satış odaklı bilgilerin yanı sıra, Novell ile olan ilişkilerini kendilerine özel düzenlemeleri sağlayacak araçları içeriyor. Yeni portal ayrıca, gelir izleme, entegre raporlama, kampanya düzenleme araçları ile iş ortaklarına yeni satış fırsatları sağlıyor.

3.Novell İş Ortağı Kanalı: Novell İş Ortağı modelini yenileyerek; Çözüm İş Ortağı, Teknoloji İş Ortağı ve Eğitim iş Ortağı kanalının yanına Global İş Ortağı ve Ana Dağıtıcı iş Ortağı kavramlarını da ekledi. Bu değişiklik Novell ekosisteminin yönetimini geliştirmek ve iş ortaklarının ihtiyacı olan kaynaklara ulaşmasını sağlamak için yapıldı. Novell, hem teknoloji hem de çözüm alanındaki Global Stratejik İş Ortakları ile birlikte global müşteriler için etkin pazar pozisyonlama ilişkisi yürütecek. Ana Dağıtıcı kategorisinde ise Novell’in tüm ana dağıtıcılarının Novell İş Ortakları’na daha iyi hizmet vermeleri için ihtiyaçları karşılanacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.