2016 Stevie Ödülleri’nden Türkiye’ye 42 ödül geldi

Dünyanın en prestijli satış ve müşteri ilişkileri ödülleri sayılan Stevie Ödülleri’nin 2016 yılı sahipleri belli oldu. Stevie Ödülleri’nden Türkiye’ye büyüklü küçüklü 42 ödül geldi. 2016 yılı Stevie Ödülleri’nde Türkiye’ye rekor sayıda ödül geldi. İş dünyasının satış ve müşteri hizmetleri oscarı olarak bilinen ödüllerde Türkiye’ye gelen en prestijli ödülü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Lojistik Destek Merkezi Çağrı Merkezi aldı. Merkez, halk oylarıyla verilen “People’s Choice Awards”da Kamu ve Eğitim alanı kategorisindeki büyük ödüle layık görüldü. Ödüller 4 Mart Cuma günü ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen ödül töreninde sahiplerine verildi.

Alınan ödüllerden 10 tanesi, bilişim ve telekom şirketlerine giderken, geriye kalan ödüllerin büyük çoğunluğu müşteri ilişkileri ve satış kampanyalarında teknoloji kullanımı ile ön plana çıkan bankalarımıza verildi.

Vodafone Türkiye’nin “pusula” isimli otomatik teklif oluşturma uygulaması birisi altın, ikisi gümüş ve biri de bronz olmak üzere dört ödül alırken, n11.com ikisi bronz, birisi gümüş, Turkcell ve TTNET (Türk Telekom grubu,  TTNET AŞ adına başvuruda bulunmuş) birer gümüş ve ofisim.com ise bronz ödül aldı.

2016 Stevie Ödülleri’nde Türkiye Ekonomi Bankası altı, İş Bankası beş, Odeabank dört, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Gratis üçer, Yapı Kredi Bankası ve Unilever Türkiye ikişer, Ziraat Bankası, Denizbank, Garanti Bankası , BSH Türkiye, Allianz Sigorta, Hopi ve EXTRA Loyalty Solutions birer ödül aldı.

2016 Stevie Ödülleri’de ödül alan tüm katılımcıların listesine bu adresten erişebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu