3 ilin trafik bilgileri NTV ekranlarında

İnfotech’in geliştirdiği, harita üzerinden kaza, trafik yoğunluğu, yol çalışması gibi tüm trafik bilgilerine ulaşmayı sağlayan sistem bundan sonra NTV ekranlarında ve NTV Radyo’da yayınlanacak. Trafikte seyir halinde olanlar ya da trafiğe çıkmak üzere olan herkesin yararlanacağı bilgiler her sabah saat 06:30’dan itibaren onar dakika ara ile İstanbul, Ankara ve İzmirlilerin hizmetine sunulacak.

Trafik sadece İstanbulluların değil tüm büyük şehirlerin en önemli sorunu” diyen Infotech CEO’su Ali Ufuk Peker, yeni uygulama için “Kullanıcıların trafik bilgilerine kolayca ulaşmasını amaçladık.  Birçok navigasyon sisteminde ve mobil serviste kullandığımız bu bilgiyi, NTV Televizyon ve Radyo yayınlarıyla da ulaştırıyoruz. CepTrafik Pro kullanıcılarıysa 81 ilimizle ilgili hem en geniş kapsamlı, hem de en detaylı trafik bilgisine ulaşacaklar” diye konuştu.

Sistem akıllı telefonlarda ve tabletlerde
İnfotech bilgi bültenlerinde sabah trafiği ayrıntılı bir şekilde görülecek, Üç büyük kentteki güzergahların yoğunluğu, varsa kaza bilgileri, iki nokta arasındaki tahmini varış süreleri, araçların saatteki ortalama hızları an be an yayınlanacak.
İnfotech, daha önce piyasaya sürdüğü CepTrafik Pro ile aynı hizmeti akıllı telefonlardan, tabletlerden de kullanıcılarına sunuyor. CepTrafik Pro kullanıcıları şehirlerarası yollarda tüm Türkiye karayollarının trafik bilgilerine ulaşabiliyorlar. Benzeri hiçbir uygulamada olmayan detaylarla tüm şehir merkezlerindeki, ayrıntılı ve özet trafik bilgilerine ulaşıp 50 metrelik detaylar ve ara yollar da dahil trafik yoğunluğunu anlık olarak görebiliyorlar. Seyahat güzergahlarını seçerek ulaşım süresini öğrenebiliyor, seçilen güzergahtaki yol durumu, ulaşım süresi ile anlık güncellemeleri alıp, anlık hız ve yola ait hız limiti bilgilerini istenen yol için öğrenebiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.