Ana sayfa BT Gündem 750 TL burslu bilişim eğitimi

750 TL burslu bilişim eğitimi

84
0

Bireysel ve kurumsal eğitim hizmetlerinin yanı sıra büyük ölçekli BT projeleri de gerçekleştiren SmartPro, krize özel yeni eğitim imkanları sunuyor. Bilişim uzmanlık eğitimi almak isteyen ancak kriz sebebiyle erteleyenlere destek olmak amacıyla SmartPro 750 TL değerinde burs veriyor.

Bilişim sektörünün küresel krize rağmen büyümeye devam edeceğini öngören SmartPro İK danışmanları, sektördeki sertifikalı uzman açığının da artacağını belirtiyor. Halen on binlerce uzman açığı bulunan sektörde sertifikalı uzmanlar için geniş iş imkanları bulunuyor. Bu sebeple eğitim almanın tam zamanı olduğunu vurgulayan SmartPro uzmanları bilişim sektörüne adım atmak veya kariyerinde yükselmek isteyenleri burs seçenekleriyle destek oluyor.

Üniversiteliler burslu eğitimlerle iş hayatına hazırlanıyor!

Özellikle bu yıl iş hayatına atılacak üniversiteli öğrencilerin bilişim sektöründeki iş ve kariyer fırsatlarından yararlanmasını hedefleyen SmartPro, kampüslerde düzenlediği seminerlerle gençleri bilinçlendirmeye devam ediyor. Yaz dönemine özel hızlandırılmış eğitimlerle üniversitelilere uzmanlık yolunu açan SmartPro isteyen katılımcılara staj konusunda da yardımcı oluyor.

SmartPro’nun “Bilişim Benim İşim” mottosuyla başlattığı daha fazla kişiye eğitim seferberliğinin bir parçası olan yeni burs ve indirim seçenekleri ile bilişim uzmanı olmak isteyen bireyler eğitimlerini ertelemek zorunda kalmayacak. Bilişim sektörüne girmeyi hedefleyen binlerce kişi için de uzmanlık eğitimleri artık daha ulaşılabilir olacak.