Ana sayfa BT Gündem 8. Apple Premium Reseller Lydia, M1 Meydan AVM’de açıldı.

8. Apple Premium Reseller Lydia, M1 Meydan AVM’de açıldı.

257
0

Açılışa 400’den fazla kişi katıldı…

Bağdat Caddesi, Şişli, Kadıköy, Kanyon, Akatlar Mayadrom, İzmir ve Ankara’dan sonra 8. Apple Premium Reseller Lydia APR, İstanbul M1 Meydan alışveriş merkezinde açıldı. Mağazaya ilk giren 100 kişiye bedava iPod Shuffle kampanyası için sabahın erken saatlerinde oluşmaya başlayan kuyrukta açılış saatinde 400’den fazla kişi vardı .

Apple CEMEA Bölgesi Başkanı Brendon Sherry, CEMEA Bölgesi Satış Direktörü Jacques Gourlet ve CEMEA Bölgesi İş Geliştirme Müdürü Martin Sekula’nın katılımı ile Apple IMC/Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık ve Lydia`nın sahibi Müslüm Deniz’in evsahipliği ile gerçekleşti.

İlk yüz kişiye iPod Shuffle!

Dün açılışı gerçekleştirilen Lydia özel kampanyaları ile de ziyaretçilere inanılmaz fırsatlar sundu. Lydia’ya giren ilk yüz kişinin bedava iPod Shuffle kazanma fırsatı yakaladığı açılışta mağazanın önünde uzun bir kuyruk oluştu. Ayrıca açılış kampanyaları dahilinde 30 Eylül tarihine kadar Apple bilgisayar alan herkes 4GB beyaz iPod nano’ya da sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.apple.com.tr/apr/kampanya sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Apple IMC/Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık “Apple’ı ve ürünlerini 7’den 77’ye herkesle tanıştırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda amacımız Apple ürünlerini kusursuz bir servis anlayışıyla her Apple noktasında teknoloji severlere sunmaktır. Dün gerçekleştirdiğimiz Ankara Karakaya ve bugünkü Lydia açılışında birçok kişiye ulaşma fırsatı yakaladık. Mağazalarımızın önünde oluşan kuyruklar, markamızın ne kadar sevildiğinin bir göstergesi” dedi. APR’lerin bilgisayarlarla ilk tanışmak isteyen ya da profesyonel bilgisayar kullanan herkese keyifli bir bilişim tecrübesi yaşatacağını belirten Varlık “Bu yılın sonuna kadar ve 2008 yılında da APR’ların sayısını artırmaya devam edeceğiz. Tüketicilere bugüne kadar sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız Apple Premium Reseller programıyla daha da ileriye gidecek” dedi.

Lydia’nın sahibi Müslüm Deniz ise yaptığı açıklamada “M1 Meydan, açılışı uzun zamandır beklenen bir alışveriş merkezi ve biz de ziyaretçilerinin Apple ile tanışacakları, Apple ürünlerini rahatça inceleyebilecekleri ve teknolojinin son gelişmelerini bulabilecekleri özel bir nokta olmayı hedefliyoruz” dedi.

Apple, tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor!!!

APR’lar tüketicilerin sadece alışveriş amaçlı ziyaret etmediği ,aynı zamanda buluşma noktası olan, katma değeri yüksek bir teknoloji merkezi olarak da hizmet veriyor. Sayısı hızla artan APR’lar ile Türkiye’de Apple markasının ve ürünlerinin bilinirliğini artırmayı hedefleyen Apple IMC, Apple Premium Reseller’larla yaygınlaşmayı hedefliyor. Eğitimli satış elemanları ile tüketicilere sergilenen ürünleri yakından inceleme ve deneme fırsatını sunan APR’lar teknoloji dünyasına açılan bir kapı niteliğini de taşıyor.