Ana sayfa BT Gündem ABD’nin en iyi iPod, iPhone ses sistemi iHome Türkiye’de satışa çıkıyor

ABD’nin en iyi iPod, iPhone ses sistemi iHome Türkiye’de satışa çıkıyor

187
0

Haziran ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan iHome ürünleri ile yüksek kalitede müziğin keyfini her yerde yaşama imkanına sahip olacaksınız. iHome’un sunduğu SRS TruBass sistemi sayesinde en canlı sesler artık hep sizinle olacak. iHome’un üzerinde bulunan Universal Dock girişi müzik dinlerken makinanızı şarj etmenize olanak sağlarken telefonunuz çaldığında müziğin sesini otomatik kısma özelliğine de sahip. iHome üzerinde bulunan entegre AUX girişi, CD/DVD çalarınızı yada diğer müzik cihazlarınızın da sesini iHome üzerinden almanıza olanak sağlıyor.

iHome iP1
Sade ama şık tasarımıyla gerçek bir “club” atmosferi yasamak isteyen tüketicilerin beğenisine sunulan iP1; iPhone ve iPod için tasarlanmış, ödüllü bir stereo ses sistemi.

iP1 mükemmel dış görünümüne ek olarak inanılmaz kalitede ses özelliklerine de sahip. Mükemmel ses için iP1’de Bongiovi Digital Power Station (DPS) teknolojisi ile 100 watt gücünde, sınıfının en iyisi woofer ve dome tweeter’lar yer alıyor.  

iP1 şirketin yeni Studio Serisi kapsamında sunulan ve Bongiovi Acoustics’ Digital Power Station (DPS) teknolojisini içeren ilk ürün olma özelliğini de taşıyor. Bir işlemci görevi gören bu teknoloji, kaydedilmiş olan materyalleri aktif olarak tarıyor, ses frekans spektrumundaki eksiklikleri ve kusurları telafi ediyor ve sesi etkin bir şekilde sanatçının duyulmasını istediği şekle dönüştürüyor.

iPhone/iPod için Hoparlör Sistemi
• Bongiovi Digital Power Station iP1’in kompak bir ambalaj içinde etkileyici kalitede ses özellikleri sunmasına olanak tanıyor.
• iHome’un 2010’da en çok satılan ürünü olan bu model, hem dijital ses reprodüksiyonu hem de endüstriyel tasarım açısından teknolojinin en son yeniliklerini barındırıyor.
• iP1 Bongiovi DPS destekli 2 adet 4’’ woofer ve bunlarla uyumlu 2 adet dome tweeter sayesine 100 watt gucunde ses uretebiliyor.
• Sade, minimalist tasarım, müzede sergilenecek kalitede akrilik yüzeye sahip çarpıcı dış görünüm.

iHome iD9

iD9, iPad düşünülerek tasarlanmış şık, şarj edilebilir bir hoparlör sistemi. Sistem, iPhone ve iPod modelleri ile de mükemmel şekilde çalışıyor ve hem müzik, hem oyunlar hem de uygulamalar için kusursuz ses özellikleri sunuyor. Özel alarm ayarları, sosyal uyarılar ve çok daha fazlası için iHome+Sleep uygulaması ile; dünyanın dört bir yanındaki radyo kanallarını dinlemek için de iHome+Radio uygulaması ile çalışıyor. iD9’da mükemmel ses deneyimi yaşatmak için SRS TruBass ve Reson8® ses teknolojisi yer alıyor. Dahili lityum-iyon pil şarj edilebiliyor, bu nedenle kullanıcılar pil bitebilir diye dert etmeden hareket halindeyken de müziğin keyfini çıkarabiliyor. iPad’ler birçok kılıfla da sistemin standına yerleştirilebiliyor.

iPad/iPod/iPhone için Taşınabilir, Uygulama dostu, Şarj Edilebilir Hoparlör Sistemi
iPad, iPhone ve uyumlu iPod modellerini çalar ve şarj eder
Uygulama dostu cihaz iHome+Sleep ve iHome+Radio uygulamaları ile kusursuz çalışır
SRS TruBass™ ses zenginleştirici devre
Güçlü ses için Reson8® hoparlör kasası Hareket halindeyken müzik dinlemeyi mümkün kılan dahili lityum-iyon pil
AUX Girişi

iHome iDM12
Müziğinizi yanınızda taşımak için tasarlanmış iDM12 ile plajda, piknikte istediğiniz her yerde kolayca, kaliteli ses deneyimi yasayabilirsiniz. SRS tru Bass ile desteklenmiş hoparlör sistemi müzik, oyunlar ve iPhone/iPod uygulamalari için mükemmel ses deneyimi sunuyor. Dahili lityum-iyon pil şarj edilebiliyor, bu nedenle kullanıcılar pil bitebilir diye dert etmeden hareket halindeyken de müziğin keyfini çıkarabiliyor.

iPad/iPhone/iPod için Şarj Edilebilir, Taşınabilir Bluetooth Bağlantısı Özellikli Hoparlör
10 metrelik bir alan içinde Bluetooth bağlantısı özellikli cep telefonu, iPad, PDA bilgisayar ya da bluetooth ozellikli tüm cihazlardan müzik çalma olanağı sunuyor.
Koruyucu hoparlör kılıfı aynı zamanda iPad/iPhone standı olarak kullanılabilir.
Dahili, şarj edilebilir lityum iyon pille çalışır.
AUX girisi vardir.
Pili bilgisayarda şarj etmek için USB’den mikro USB’ye bağlama kablosu
2 renkli LED şarj/eşleşme göstergesi
SRS TruBass devre