Acer’da ekranlar genişledi

Acer’ın dünya genelinde büyük ilgi gören ve yüksek satış rakamlarına ulaşan geniş ekranlı iki yeni taşınabilir bilgisayar modeli İnfronic tarafından Türkiye’de de satışa sunuldu. 15.4 inç ekran boyutu ile ön plana çıkan iki yeni model Acer TravelMate 4502WLMi ve Acer Aspire 1692WLMi taşınabilir bilgisayarda İnfronic peşin fiyatına 12 ay TL taksit olanağı da sunuyor.İnfronic Ürün Müdürü İlhan Aydın, Acer’ın yeni tasarım ürünleri olan bu taşınabilir bilgisayarların geniş ekranlarının yanı sıra yüksek teknik özellikleri de bulunduğunu bildirerek, “Tüm bu gelişmiş özelliklere karşın fiyatları ise bir hayli uygun. Üstelik ev kullanıcıları için XP Home, kurumsal kullanıcılar için ise XP Pro işletim sistemleri ile sunabiliyoruz” diyor. Her iki üründe de peşin fiyatına 12 ay TL taksit olanağı olduğunu söyleyen Aydın, “Acer, taşınabilir bilgisayar pazarında Avrupa’da açık ara önde olan bir marka. Dünya pazarında da her geçen gün pazar payını artırıyor, ürün ailesini genişletiyor. İnfronic olarak biz de yeni modelleri en hızlı ve en uygun koşullarla Türk tüketicisine sunmayı ve Türkiye’de de Acer’ın pazar payını artırmayı hedefliyoruz” diyor.

İki yeni Acer taşınabilir bilgisayar modelinin de 15.4 inç (Wide XGA TFT LCD) ekranı bulunuyor. Centrino teknolojili ve Intel Pentium M işlemcilere sahip olan ürünlerin bellek kapasitesi ise 512MB. Microsoft Windows XP Home Türkçe işletim sistemi ile satışa sunulan Acer Aspire 1692WLMi modelinin fiyatı 1,899 dolar; Windows XP Professional Türkçe işletim sistemiyle satılan Acer TravelMate 4502WLMi modelinin fiyatı ise 1,599 dolar.

Direkt Satış: İnfronic, 0216-317 96 70

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.