Acer Sonomalı notebook’u satışa sundu

Intel’in yeni Sonoma işlemcisini kullanan Acer’ın Aspire 1692 model taşınabilir bilgisayarı İnfronic tarafından Türkiye’de pazara sunuldu. Sonoma chipsetli ve PCI Express ekran kartlı yeni bilgisayar, masaüstündeki gücü taşınabilir hale getiriyor. Acer Aspire 1692WLMi model taşınabilir bilgisayar, Intel’in 915PM (Sonoma) chipsetli işlemcisinin yanı sıra PCI Express ekran kartı da kullanıyor. Taşınabilir bilgisayarda masaüstü bilgisayar gücü ve grafik özelliklerine sahip olmak isteyenler için ideal bir ürün olan Aspire 1692WLMi, Acer’ın kullanıcıların istekleri doğrultusunda geliştirdiği yeni kasa tasarımına sahip. Kolay kullanımı baz alan bu tasarım, güçlü özellikler ve özel geliştirilmiş yüksek parlaklıklı geniş ekran (15.4 inç) Acer CrystalBrite LCD ile birleştirilmiş.

İnfronic tarafından Türkiye’de 1,899 dolar fiyatla satışa sunulan Acer Aspire 1692WLMi taşınabilir bilgisayar, Centrino chipset ile 533 MHz FSB’li yeni Intel Pentium M 1.73 GHz işlemci kullanıyor. Bu sayede kablosuz iletişim olanağı sunan sistem, ayrıca Bluetooth, kızılötesi, 4’lü kart okuyucuları gibi tüm gelişmiş teknik özelliklere sahip. Taşınabilir bilgisayarda en son teknolojilere sahip olmak isteyenler için ideal bir ürün olan Acer Aspire 1692WLMi, üstelik İnfronic satış noktalarında taksit olanağı ile de sunuluyor.

Fiyat: 1,899 USD+KDV (12 ay TL taksit yapılıyor)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.