Acer Tablet PC’lerde kampanya var

Acer’ın Türkiye distribütörü İnfronic, yenilen Tablet PC modellerinde bir kampanya başlattı. Mart ayı boyunca İnfronic’ten Acer Tablet PC alan herkese Tablet PC çantası ile optik mini mouse hediye ediliyor.Tablet PC pazarında bir hayli iddialı bir marka olan Acer’ın Tablet PC’lerinin Ocak 2003 tarihinden bu yana Türkiye’de satışını yapan İnfronic, bu pazarı büyütmeye çalışan şirketlerin başında yer alıyor. Bu nedenle başta fiyatlandırma olmak üzere çeşitli pazarlama çalışmaları yürüten İnfronic, başlattığı yeni kampanya ile de Tablet PC satışlarını artırmayı hedefliyor. İnfronic Ürün Müdürü İlhan Aydın, Tablet PC’lerin gerek boyutları gerekse kullanım şekilleri nedeniyle farklı, özel taşıma çantaları gerektirdiğini söyleyerek, “Bu nedenle Tablet PC çantalarını ek bir fiyat ödemeksizin Mart 2005 sonuna kadar Acer Tablet PC alacak herkese hediye ediyoruz. Ayrıca, çok şık ve rahat kullanımlı mini optik mouse da veriyoruz” diyor.

İnfronic, geçtiğimiz ay Acer Tablet PC modellerini yenilemişti. Şirket şu anda iki model Tablet PC’nin satışını yapıyor. Kampanya kapsamındaki bu ürünler ve fiyatları şöyle:

TravelMate C112TCi, sadece 1.45 kg ağırlığında. Taşıması ve kullanımı son derece rahat olan Tablet PC, Intel Centrino Pentium-M 1.1GHz işlemciye sahip. 10.4 inç TFT LCD renkli ekranı, harici combo (DVD / CDRW) ve disket sürücü bulunuyor. Fiyatı: 2,100 USD+KDV

TravelMate C302XCi ise yeni Intel Centrino Pentium-M 1.6GHz Dothan işlemci kullanıyor. Diğer Tablet PC’ye göre daha büyük ekranı olan (14.1 inç) ürün, ayrıca 7 saate varan çok uzun bir pil ömrüne sahip bulunuyor. Fiyatı: 2,150 USD+KDV

Her iki Tablet PC’nin ortak bazı özellikleri ise şunlar: 40GB sabit disk, 802.11b/g kablosuz LAN, bluetooth, Infrared yuvası, Microsoft Windows XP Tablet PC Edition (İngilizce) işletim sistemi ve Türkçe Q klavye.

Direkt Satış: İnfronic, 0216-317 96 70

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu