Acron’dan perakendeciliği değiştiren kasa çözümü

SAP Türkiye tarafından İstanbul’da düzenlenen “SAP Perakende Forum” etkinliğinde Platin ve Teknoloji Sponsoru olarak yer alan ACRON Bilişim, sektörde ses getiren Kasa Çözümü’nü, endüstrinin önde gelen markalarıyla paylaştı.Kullanımı kolay ve akılcı ekranlara sahip olan “Kasa Çözümü”, SAP Fiori ile geliştirildi. Mağazalar için uçtan uca tek platformda çalışma imkânı sağlayan Kasa Çözümü; fiyatlandırma, kampanya ve sadakat kart çözümleri ile de öne çıkıyor. Arayüzünde yer alan girişlerle, yeni nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) yönetmeliğine de uygun çalışan ACRON Bilişim’in yenilikçi Kasa Çözümü, şirketin Stratejik Endüstriler Direktörü İsmail Yiğit tarafından, detaylı bir sunum ve canlı demolar eşliğinde tanıtıldı.İsmail Yiğit, ürünle ilgili olarak; “ACRON’da, endüstride fark yaratan çözümler ve ürünlerle, birçok sektörü bilgi teknolojileriyle desteklemeye devam ediyoruz. Bugün burada sunduğumuz Kasa Çözümü de bu anlamda hayata geçirdiğimiz önemli ürünlerden bir tanesi. SAP’nin Fiori önyüzü ile geliştirdiğimiz Kasa Çözümü, kampanyadan fiyatlandırmaya, müşteri sadakat uygulamalarından kasiyer bilgilerine ve ürün kategorilerine kadar, birçok işlevi tek ekrandan kolayca yapabilmemizi sağlıyor. KOBİ’lerden büyük zincir markalara dek her şirket, bu akıllı çözümle, hız ve verimlilik açısından önemli avantajlar sağlayacaktır. SAP’nin bilişim gücünü ACRON’un sektör odaklı çözümleriyle birleştirdiğimiz bu ürünü pazara sunmuş olmaktan son derece mutluyuz” dedi.
ÖZSÜT’te Üretimden Perakendeye Tek Platform
SAP Perakende Forum 2017 kapsamında, ACRON Bilişim ve ÖZSÜT’ün, sektörde ses getiren başarı hikayesi de ÖZSÜT Bilgi Teknolojileri Müdürü Engin Arabacı ve ACRON Bilişim Stratejik Endüstriler Direktörü İsmail Yiğit sözcülüğünde, katılımcılarla paylaşıldı. “Üretimden Perakendeye Tek Platform” başlığı altında gerçekleştirilen özel oturumda; ACRON Bilişim tarafından ÖZSÜT için geliştirilen ve devreye alınan, üretimden tedarike, müşteri sevkiyatından, depolar arası transferlere kadar birçok çözüm ve uygulama başarısı, gündemde yer aldı.
Projeyle; tek bir sistem üzerinden merkezi yönetim sağlanırken, 3 farklı kasa sistemi ile “Perakende Kasa Entegrasyonu” da hayata geçirildi. Satın alma, Üretim, Kalite, Muhasebe süreçleri, ÖZSÜT mağazalarına uygun şekilde tasarlanırken, Bayi Borç Bildirimi, Blokaj Süreçleri, Depo Yönetim Sistemi ile Entegrasyon, İzlenilebilirlik, Üretim Kalite Süreçleri, Mağaza Süreçleri ve Duyuru Portalı da dönüşümün öne çıkan iş kalemleri arasında yer aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.