Acronis bulut bilişimde gözünü liderlere dikti

Fiziksel, sanal ve bulut ortamları için data güvenliği ve kurtarma çözümleri lideri Acronis ve Türkiye temsilcisi Kavi International, Türkiye kurumsal pazarına yönelik yatırım yapma kararı aldı. Kavi International bünyesinde kurulacak dört kişilik uzman Acronis Enterprise ekibi, 2015 yılına kadar Capital 500 listesindeki kurumların yüzde 75’ine Acronis bulut bilişim çözümleri kurmayı planlıyor.

Acronis’in Türkiye stratejilerini açıklamak için düzenlenen basın toplantısında konuşan Acronis Fransa ve Akdeniz bölgesinden sorumlu Ülke Müdürü Isabelle Delcuvellerie, Türkiye’nin gelişen ekonomisinin Acronis açısından büyük fırsatlar yarattığını belirterek “Türkiye’deki kurumsal firmaların bulut bilişim konusunda yatırımlarına hız verdiğini görüyoruz. Türkiye’deki ortağımız Kavi’nin tecrübesi ve Acronis’in yeni ürün ailesi sayesinde bulut bilişim pazarında çok önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum dedi.

Toplantıya katılan Kavi International Enterprise Ürünler Satış Müdürü Birkan Yeni ise Acronis’in bulut bilişim pazarına yönelik yeni ürünlerinin her ölçekteki firmanın ihtiyacını karşılayacak güçte olduğunu belirterek “Capital 500 firmalarına yönelik kuracağımız ekip hedef firmalar ile yüz yüze iletişim kuracak ve onlara özel projeler geliştirecek. Acronis ise hem satış öncesi teknik destek hem de esnek ve projeye özel fiyat politikalarıyla destekleyecek” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu