Adobe Creative Suite ile yaratıcılığınızın sınırlarını aşın

Dünyanın dijital görüntüleme, tasarım ve doküman yönetimi teknolojilerinde lider şirketi Adobe’nin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi Bilkom, “Tasarım Terapisi” sloganıyla, Adobe ürünlerinde kaçırılmayacak bir kampanya fırsatı sunuyor. Tasarımcıların, grafikerlerin ve yaratıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yazılımların tek pakette buluştuğu kampanya ile Bilkom, tasarım dünyasına geleceğin kapısını açıyor.Bilkom’un 31 Aralık 2004 tarihine kadar sürecek kampanyasında, Adobe Creative Suite paketlerinde Adobe’nin en popüler ürünleri Türkçe destekli olarak yer alacak. İşi tasarım olan herkesin yaratıcılığını daha fazla kullanmasına fırsat sunan Bilkom, kampanya ile Adobe Creative Suite Standart ve Adobe Creative Suite Premium paketlerinde kısa bir süre için inanılmaz bir fiyat avantajı sağlıyor.

Bir yaratıcılık yazılımından daha fazlasını sunan Adobe Creative Suite Standart paketinin içinde, fotoğraf dünyasının en popüler programı olarak bilinen Photoshop, grafik tasarım işlemlerinde kullanılan Illustrator, profesyonel sayfa tasarımının vazgeçilmez ürünü InDesign ve yenilikçi dosya sürüm yönetim aracı Version Cue yazılımlarının Creative Suite (CS) versiyonları yer alıyor. Adobe Creative Suite Premium paketinde bunlara ek olarak, PDF dosyaları oluşturmanızı sağlayan Acrobat Professional ve web tasarımında gelişmiş bir yazılım olan GoLive programları yer alıyor.

Kaçırılmayacak fırsat
Bilkom, kampanya boyunca Photoshop, Illustrator, InDesign ve Version Cue programlarının bir arada bulunduğu Adobe Creative Suite Standart paketini KDV hariç 899 USD fiyatla kullanıcıların beğenisine sunuyor. Adobe Creative Suite Standart’a ek olarak Adobe GoLive CS ve Acrobat 6.0 Professional yazılımlarını da içeren “Adobe Creative Suite Premium” paketi ise KDV hariç 1.099 USD fiyatla satışa sunuluyor. Bu fiyatlar 31 Aralık 2004 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Adobe Creative Suite; baskı ve web yayıncılığı için komple bir çözüm sunuyor. Fotoğraf birleştirme, filtre ön izleme gibi yeni özelliklerle güçlendirilmiş yazılımlardan oluşan paket, özellikle tasarımcılara eşsiz bir kullanım kolaylığı özgürlük içinde çalışma imkanı ve yeteneklerinin sınırlarını zorlama imkanını sunuyor. Adobe kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere http://estore.apple.com.tr adresinden ve 0216 522 14 14 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.

Bilkom Adobe kampanyasında yer alan ürünler
Tasarımın ve yayıncılığın geleceği için yaratıcı platformlar sunan Adobe Creative Suite paketinde yer alan ürünler ve başlıca özellikleri ise şöyle:

Photoshop CS: Dijital görüntü düzenlemede renk eşleme, gelişmiş dosya gezgini ve renk paleti gibi özelliklerle güçlendirilen ve profesyonel bir standart olarak kullanılan Photoshop, dünyanın en çok tercih edilen fotoğraf işleme programı özelliği taşıyor.
Illustrator CS: Vektörel tabanlı grafik işlemede kullanılan Illustrator, bütün dünyada endüstriyel bir standart olmaya devam ediyor.
InDesign CS: Profesyonel sayfa düzenlemede ve sayfa tasarımında yeni standartlar sunmaya devam eden InDesign programı, masaüstü yayıncılığın vazgeçilmez ürünü özelliği taşıyor.
GoLive CS: Güçlü web tasarımı için entegre araçlar içeren bir yazılım olan GoLive programı ile web tasarımı yapmak çok daha kolay hale geliyor.
Acrobat 6.0 Professional: Dosya değişiminde ve alışverişinde gelişmiş kontroller sunan Acrobat, dünyada en çok kullanılan standartlardan biri olan PDF formatını kullanıyor.
Version Cue: CS sayesinde birbirleriyle entegre çalışan tüm bu programlarla oluşturduğunuz dosyaları yönetmeniz için hazırlanmış özel bir dosya yönetim programı.
The Video Workshop CD & Design Guide: Adobe Creative Suite paketiyle beraber gelen bu yazılımla, birbirleriyle tam entegre çalışan bu yazılımlar hakkında görsel olarak kendinizi eğitebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.