Adobe’den öğrtetmen ve öğrenciye %80 indirim

Adobe, “Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium” ve “Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium” ürünlerini, yaratıcılığının sınırlarını zorlamak isteyen tüm öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor. Yüzde 80 indirimli fiyat avantajı sunan kampanya, ürünlerin Türkçe versiyonlarında geçerli olup, Adobe CS 5.5 WP ve DP Türkçe ürünleri, öğretmen ve öğrenciler için sadece 199 USD (KDV hariç)’den satışa sunuldu.

 

Hem masaüstü hem de tabletlerde uygulama…

Web sitesi tasarlama, geliştirme ve sunma gibi kullanıcıların ihtiyacı olan her detayı sağlayan bir yazılım olan Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium ile masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlar için standart tabanlı web siteleri ve zengin dijital deneyimler oluşturabiliyor. Bu ürünle, HTML5, CSS3 ve jQuery Mobile ile içerik oluşturabiliyor ve Android™, BlackBerry ve iOS dahil olmak üzere birden fazla platform hedeflenebiliyor.

 

Adobe Akdeniz Ülkeleri Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, eğitim sektörüne özel kampanyaları ile ilgili şunları söyledi; “İkna edici konular ve görseller kullanarak yaratıcı fikirleri ifade etmek her meslekte gereklidir. Bu süreç; teknoloji okur yazarlığı, yaratıcılık, iletişim, eleştirel düşünce ve işbirliği yeteneklerini içeriyor. Adobe olarak CS5.5’in eğitim kuruluşlarına, öğrencilere, fakültelere nerede olurlarsa olsun bu hünerleri öğrenme fırsatı sunacağını düşünüyor, bu nedenle Türkçe ürünlerimizi, kolaylıkla ulaşılabilir hale getiriyoruz.”

 

Araştırmalar günümüz öğrencilerinin sadece dijital medya tüketicisi olmasının yanında, üreticileri de olduğunu gösteriyor. Sosyal ağlarda ve kişisel bloglarda fikir, resim ve video oluşturup paylaşmak artık öğrencilerin günlük yaşamlarının bir parçası… Creative Suite 5.5 ürünleri, öğrencilere ve öğretmenlere daha kolay baskı, web, video, sesli ve mobil içerik yaratmayı ve bunları ödevlerine daha rahat dahil etmelerini sağlıyor. CS5.5 ürünü, öğrencilerin daha hızlı çalışmalarını, daha güzel hikayeler çıkarmalarını ve daha başarılı şekilde işbirliği kurmalarını sağlarken fikirlerini de görsel olarak iletmelerini kolaylaştırıyor. Örneğin, yeni Adobe Flash® Catalyst ile interaktif içerik, yazılım kodu olmadan halledilebiliyor. Live Adobe CS çevrimiçi servisleri beraber çalışma yöntemlerini kolaylaştırıyor ve proje oluşturmayı düzene koyuyor.

 

Adobe CS 5.5 WP ve DP Türkçe ürünleri, öğretmen ve öğrenciler için sadece 199 USD (KDV hariç)

Göz alıcı baskı içerikli, etkileyici dijital dergiler, şık e-kitaplar ve HTML5/CSS3 standartlarını temel alan web siteleri tasarlamak için kullanılan en gelişmiş araç seti olan Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium ise artık Apple iPad, Motorola XOOM™, BlackBerry® PlayBook ve daha pek çok akıllı telefon ve tablette zengin tasarımlara hayat verme imkanı sunuyor.

 

Öğretmenler ve öğrenciler, bu özel kampanya sayesinde değeri $1,300 (KDV hariç) olan Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium ve Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium’a  $199’a (KDV hariç) sahip olabilecekler.  Ürünler hakkında detaylı bilgi ya da satın almak için yetkili Adobe distribütörleri aranabilir: Bilkom (0 216 454 01 01), Medyasoft (0216 444 10 58).

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu