Ağ güvenliği Turkcell Superonline ile garanti altında

Turkcell Superonline, ağına yönelik tehditlere karşı daha iyi bir risk yönetimine ihtiyaç duyan, bant genişliğini daha verimli kullanmak isteyen şirketler için, Güvenlik Ekipmanı Yönetimi hizmetini sunuyor. Ağ güvenliğini sağlayacak ekipmanların temini, kurulumu, yönetimi ve bakımını uzman ekibiyle birlikte üstleniyor. Turkcell Superonline Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri, savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla müşterilerinin ağına ve uygulamalarına yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğini koruyor ve rekabet gücünü artırıyor. Yasal yükümlülüklere uyum çerçevesinde gerekli güvenlik seviyesini sağlayan şirketler, olası endüstriyel hırsızlıklardan da korunuyor. Bu yıl Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri alanında yüzde 100 büyüme hedefleyen Turkcell Superonline, kendi yönetimindeki dünyanın en hızlı veri iletim teknolojisine sahip fiber optik omurgası sayesinde sağladığı yüksek hız ve erişim seçeneklerinin yanında, Veri Merkezi hizmetlerini de genişletmeye devam ediyor.Tek operatör, tek fatura
Müşterilerinin ses ve verilerini güvenle taşıyan Turkcell Superonline, kurumsal müşterilerine bağlantı hizmetleri yanında Yönetilebilir Güvenlik Hizmetlerini toplam SLA (Service Level Agreement) avantajından yararlanarak tek bir operatörden, tek bir fatura ile alma olanağı sunuyor. Böylelikle şirketler yüksek maliyetli sabit yatırımlar ve operasyonel harcamalar yapmadan, yalnızca aylık servis bedeli ödeyerek bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Turkcell Superonline kendisine ait yedekli fiber optik omurgası sayesinde müşterilerine yüksek SLA garanti ediyor. Esnek servis teklifleri yanında 3. parti iş ortaklarından avantajlı fiyat ve en iyi destek hizmeti de sunuyor.
Şirkete özel güvenlik altyapısı
Siber tehditlerin teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte hızla artarken, çoğu güvenlik sisteminin her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kaldığını belirten Turkcell Superonline Kurumsal ve Toptan Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Özdemir, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Yönetilebilir Güvenlik Hizmeti altında sunduğumuz Güvenlik Ekipmanı Yönetimi hizmeti kapsamında müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel bir güvenlik altyapısı oluşturuyoruz.. Müşterilerimiz, özel güvenlik altyapılarının kurulumunu takiben Güvenlik Ekipmanı Yönetimi hizmetini hemen almaya başlarken, internet üzerinden gelecek olası saldırılara karşı merkezi olarak sunduğumuz URL denetimi, Atak Önleme ve Antivirüs/Antispam hizmetleriyle de eksiksiz bir güvenlik olanağından yararlanıyor. Ayrıca alanında son derece deneyimli Turkcell Superonline Sistem Yöneticileri, Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri kapsamında şirketler için Optimum Güvenlik Modeli de oluşturuyor.”
Ölçeklenebilir servis hizmeti
Turkcell Superonline Sistem Yöneticileri yerinde destek ve operasyon yürütme de dahil olmak üzere, ölçeklenebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir uzman servis hizmeti sunarken, Turkcell IT standartlarının uygulandığı Turkcell Superonline müşteri hizmetleri deneyimini ve bilgi birikimini müşterileriyle paylaşıyor.
Turkcell Superonline Veri Merkezleri’nin bire bir yedekli bir yapıda tasarlanan tüm enerji ve iklimlendirme altyapısı, ağ ekipmanları ve hizmetlerinde yedeklilik anlayışı hizmet sürekliliğini garanti altına alınıyor. Turkcell Superonline müşterileri, Kurumsal Çağrı Merkezi üzerinden 7×24 destek alabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu