Ana sayfa BT Gündem Ailenizi Biri koruyacak

Ailenizi Biri koruyacak

160
0

Koç.net, BiRi ADSL abonelerine “Aile Koruma Hizmeti” ve “Güvenlik Hizmeti” sunmaya başladı. BiRi Güvenlik Hizmeti; virüs, casus yazılım, kişisel bilgi hırsızlığı gibi web tehditlerine karşı bilgisayarı ve kişisel bilgileri koruma altına alırken, BiRi Aile Koruma Hizmeti çocuklar için güvenli bir internet ortamı yaratıyor. BiRi Aile Koruma Hizmeti’nin sunduğu içerik filtreleme servisi, çocukların ailelerin belirleyeceği sınırlar içinde internetten faydalanmalarını, zararlı sitelerden uzak durmalarını sağlıyor. Zaman kontrolü hizmeti, internet kullanım sürelerinin belirlenmesine, kişisel özel şifreleme hizmeti ise her aile bireyi için şifre tanımlanmasına imkan veriyor.
BiRi ADSL paketi alan tüm abonelere ücretsiz olarak verilecek BiRi Aile Koruma Hizmeti, 2 kullanıcıyı destekliyor. Kurulumu ve kullanımı kolay bu hizmet, 3’üncü kullanıcı için KDV dahil 2 TL’ye sunuluyor.

3 kullanıcıyı destekleyen BiRi Güvenlik hizmetine, aylık ya da yıllık abone olunabiliyor. BiRi Güvenlik Hizmeti, BiRi ADSL abonelerine özel ayda sadece 2.75 TL (KDV dahil) veya yılda 28 TL’ye (KDV dahil) sunuluyor.