AirTies, Netex ile Türkiye’de

AirTies Kablosuz İletişim ile Index Grup şirketlerinden Netex distribütörlük anlaşması imzaladı. AirTies markalı kablosuz ağları ve ADSL ürünlerini bundan böyle Türkiye’de Netex dağıtacak.AirTies Kablosuz İletişim ile Index Grup çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerden biri olan Netex, distribütörlük anlaşması imzaladı. Buna göre, AirTies tarafından üretilen kablosuz ağların ve ADSL ürünlerinin ülke içindeki dağıtımını Netex gerçekleştirecek. Netex; Alcatel, 3Com, Check Point gibi tanınmış markaların distribütörlüklerini de yapıyor.

Netex, Mart ayında iş süreçlerinin kalitesini ISO 9001 belgesiyle tescil ettirmişti. Firma, network ürünleri dağıtımı yapan şirketler arasında bu belgeyi alan ilk firma olma unvanına sahip.

Netex, Türkiye’nin en büyük bilişim ürünleri distribütörü Index Grup çatısı altında faaliyet gösteriyor. Şirketin sermayesinin % 90’ına yakını Index Grup’un elinde bulunuyor. Index Grup, bilişim ürünleri distribütörlüğü alanındaki liderliğini haziran ayında halka açılarak pekiştirdi. Index, INKO adıyla kurduğu şirketle telekom sektörüne de girdi. B tipi lisans alan INKO, önümüzdeki aylarda hizmet vermeye başlayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.