Akaryakıtta POS devri başlıyor

POS A.Ş., LPG-Doğalgaz ve akaryakıt istasyonlarının pompalara ödeme kaydedici cihaz entegre edilmesine yönelik yükümlülükleri üzerine, akaryakıt istasyonları için “PosStation” çözümünü geliştirdi. POS A.Ş., PosStation ürünü ile ilgili başvuruyu gerekli standartlara ve kanunlara uygun olarak TSE ve Maliye Bakanlığı’na yaptı. POS A.Ş. böylece Türkiye’deki tüm akaryakıt istasyonlarının bu yükümlülüğüne çözüm getirmek için alt yapı çalışmalarını hazır hale getirdi.

POS A.Ş. Genel Müdürü Feridun Yuğaç konu ile ilgili: “Akaryakıt istasyonlarının otomasyon sistemine geçiş işinin bileşenleri pompa hizmeti veren firmalar, dağıtım şirketleri, akaryakıt istasyonları ve otomasyon firmalarıdır. Sistemin başarılı olabilmesi için tüm bu bileşenlerin birlikte ve uyum içinde hareket etmesi gerekiyor. POS A.Ş. perakende otomasyon sistemleri pazarında faaliyet gösteren bir yazar kasa firması olarak sektörde çok iyi bir yerde, market, tekstil ve fast food sektörlerinde % 40’ın üzerinde bir pazar payına sahip, akaryakıt sektöründe de aynı başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Perakende Otomasyon Sistemleri konusunun en deneyimli kuruluşu ve pazar lideri POS A.Ş. 10 yıldır otomasyon sektöründe hizmet veriyor. POS A.Ş., sektörde edindiği deneyim ve hizmet kalitesini kullanarak, PosStation ürünü ile akaryakıt istasyonları otamasyon sistemleri sektöründe de liderliği hedefliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.