Akbank Direkt’te Smartface Platform İmzası

Akbank müşterilerinin bankacılık işlemlerini akıllı telefonlarından da yapabilmelerini sağlayan Akbank Direkt mobil bankacılık uygulaması, ‘tek şifre ile giriş’, ‘kredi kartı numarası ile giriş’ gibi yeni fonksiyonel yaklaşımların yanında, eşsiz bir kullanıcı deneyimine sahip. İşlem adımlarını azaltarak, 1 dakika içerisinde giriş ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan uygulama, Symantec güvenlik sertifikasına da sahip.

 Smartface Platform,   hızlı ve kolay geliştirme ortamı ile, hem iOS cihazlar için hem Android cihazlar için, tek seferde birden çok mobil işletim sisteminde çalışabilen uygulamalar geliştirilebilmesini sağlıyor.

Smartface platformun bu üstün özelliği, daha kısa sürelerde, güvenli ve istikrarlı çalışan uygulamaların üretilmesini, güncellenmesini ve yönetilmesini sağlıyor. Her işletim sistemi için ayrı ayrı kod yazmak yerine, Smartface Platform, geliştirilen uygulamaların çalışacağı işletim sistemleri için özelleştirmeleri kendisi otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Akbank Direkt ilk aşamada Apple Appstore’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Çok kısa bir süre sonra Google Play markette de yayınlanacak olan uygulamayı, Akbank internet şubesi kullanıcıları ve internet şubesi müşterisi olmasalar da Akbank kredi kartı müşterileri de kullanabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.