Akıllı kadınların sigortası bedavaya gelecek!…

Turkcell, Akıllı Kadınlar Kulübü ile kendine ve evine iyi bakmayı bilen, sağlığının değerini bilen tüm kadınlara ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Üye sayısı 1.6 milyonu geçen Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, ERGO Sigorta iş birliğiyle bu kez “Akıllı Kadınlar”ın başta sağlığını güvence altına almak ve kişisel ihtiyaçlarını desteklemek için dev bir adım atıyor. Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri bundan böyle eğer isterlerse kontrolleri sonrası meme kanseri tedavi teminatını da içeren kapsamlı bir sigorta paketine sahip olabilecek.Üstelik bu özel Sigorta Paketine Akıllı Kadınlar hiçbir ücret ödemeyecek.

Emre Sayın: “Akıllı kadın, başta sağlığın ve kendinin değerini bilen kadındır diyor ve tüm Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerimizi bu fırsattan en kısa sürede yararlanmaya davet ediyoruz.”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, şunları söyledi:

“Akıllı Kadınlar Kulübü, ev hanımlarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün daha da zengin bir içeriğe kavuşuyor. Turkcell’li hanımların hayatını kolaylaştıracak, aile bütçelerine katkıda bulunacak tekliflerimizin yanında dönem dönem yaptığımız kampanya ve sürprizlerimizle kulübümüzü benzeri olmayan bir avantajlar dünyası haline getirdik. Turkcell’li hanımların hayatını tasarruf sağlayan kampanyalar ile kolaylaştırdıktan sonra, şimdi de başta sağlıkla ilgili olmak üzere güvence ihtiyaçlarını karşılamak  için onlara benzersiz bir imkan sunuyoruz. Bundan böyle Akıllı Kadınlar, diledikleri takdirde sigorta hediyemizden yararlanabilecek. Ayrıca, sunduğumuz avantajlı fiyatlardan mamografi veya ultrason olanağı sayesinde uygun koşullarda meme kanseri kontrolü yapılmasına destek vererek kadın sağlığı adına önemli bir sorumluluk üstlendiğimizi düşünüyoruz. Akıllı kadın, sağlığın ve kendinin değerini bilen kadındır diyor ve tüm Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerimizi bu kapsamlı Sigorta Paketinden en kısa sürede yararlanmaya davet ediyoruz.”

ERGO Sigorta Genel Müdürü Mert Ekitmen ise bu iş birliği ile ilgili şunları söyledi:

Mert Ekitmen:“Turkcell ile birlikte Akıllı kadınlar Kulubü çerçeveside  başlattığımız  projeyle Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınlara dokunarak ailenin temel taşı olan kadınlarımızın sigortaya hızlı ve kolay erişimini sağlamaktan son derece memnunuz.”

“ ERGO Sigorta, arkasındaki Dünya devi Munich Re’nin uluslararası finansal gücü, geniş ürün portföyü ve müşteri odaklı yaklaşımını benimseyen değişim rüzgarı ile ülkemizde sağlık branşına pek çok yenilik katmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz yıl sektöre kazandırdığımız ilk uygulamalarla tüketicilere sunduğumuz sağlık ürünümüzden sonra, yine yüksek hizmet kalitemiz ve teknik alt yapımız ile bir ilke daha imza atıyoruz.  Turkcell ile başladığımız bu iş birliğimizde sigortaya hızlı ve kolay erişim sağlayarak, ailenin temel taşı olan kadınlarımızın sağlığının değerini sigorta bilinci ile bütünleştirdik. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Sigorta Paketinden faydalanmak isteyen Kulüp üyelerine “Ferdi Kaza Sigortası, Diyetisyen, Psikolojik Danışmanlık, tarama sonucuna bağlı olarak “Meme Kanseri Tedavi Sigortası veya hastalığın teşhisi halinde Tıbbi Danışmanlık (Medikal Koçluk) Hizmetleri” sunulmaktadır.

 Pakette neler var?

Akıllı Kadınlar Kulübü Sigorta Paketi, Turkcell ve ERGO Sigorta iş birliği ile sunuluyor.  Hediye Sigorta Paketi kapsamında, kulüp üyeleri 7.500 TL teminatlı Ferdi Kaza Sigortası, Diyetisyen görüşmesi ve 7 gün 24 saat geçerli Psikolojik Danışmanlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanmaya hak  kazanıyor. Ayrıca bu proje için belirlenmiş anlaşmalı sağlık kuruluşlarında özel avantajlı fiyatlarla yaptıracakları göğüs kanseri taramasının normal sonuçları ile 7.500 TL teminatlı Meme Kanseri Tedavi Sigortası pakete ücretsiz olarak ekleniyor.

Kimler faydalanabiliyor?

Turkcell’in sunduğu Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi hediyesini kazanabilmek için öncelikle Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi olmak gerekiyor. Kulübe üye olmak isteyen Turkcell’li hanımların tek yapması gereken, KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermek. Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi, 18-55 yaş arası kadınlar için geçerli.

Nasıl?

Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi Turkcell’liler, Hazır Kartlı ise kampanya dahilindeki aylık NAR paketlerinden birini aldıklarında, faturalı hat sahibi ise 12 ay kontratla 45 TL’lık veya üstü  konuşma paketi aldıklarında HEDİYE olarak Akıllı Kadınlar Sigorta Paketi kazanacaklar. Hazır Kartlılar, paketi aldıkları sürece sigortaları devam ederken faturalı hat sahipleri de kontratlı oldukları takdirde Turkcell Grup Poliçe süresince sigorta paketine sahip olacaklar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.