Alcatel-Lucent Enterprise İstanbul’da uzmanları ağırladı

Alcatel-Lucent Enterprise’ın Dynamic Tour etkinliği 17 Kasım 2011 Perşembe günü İstanbul’da ilk defa gerçekleştirildi. İletişim teknolojileri uzmanlarını bir araya getiren Dynamic Tour İstanbul’da kurumsal iletişim teknolojileri alanındaki son gelişmeler ve iletişimin değişen yüzü masaya yatırıldı.

 

2011 yılı içinde birçok ülkede 30’a yakın şehirde gerçekleştirilen Dynamic Tour İstanbul’da, üretkenliği, karlılığı ve müşteri sadakatini arttırmaya yönelik, doğru bilişim stratejileri ve bu stratejilerinin başarıyla uygulanmasıyla ilgili önemli ipuçları verildi.

 

Ağ altyapısı, IP üzerinden iletişim, çağrı merkezleri, video ve tümleşik iletişim konularındaki son bilgileri, Türkiye’den örnekler ve geleceğin çözümleriyle harmanlayan etkinliğe bilişim profesyonelleri yoğun ilgi gösterdi. Pek çok sunumun ve müşteri deneyimin paylaşıldığı etkinlikte Alcatel-Lucent Enterprise ürün demoları da katılımcıların ilgisini çekti.

 

Alcatel-Lucent Enterprise Türkiye ve Azerbaycan Ülke Direktörü Çağlayan Nur basına yaptığı açıklamada “‘Change The Conversation’ sloganı ile yola çıkan ve bu vizyon doğrultusunda iş ortaklarımızla buluşan Dynamic Tour etkinliği vasıtasıyla paylaşımcı bir ortamda iş ortaklarımız ve sektör profesyonelleriyle bir araya geldik. Bizim vizyonumuz etkin ve entegre iletişim sistemleri ile firmaların daha verimli ve güvenli iletişim kurmasını sağlamak. Bireyleri, veri ağlarını ve süreçleri entegre eden çözümlerimizle çalışan ve müşteri ilişkilerini geliştiriyor ve verimliliği arttırıyoruz. Sunduğumuz çözümler hakikaten firma içinde iletişim ve iş yapış anlayışlarını değiştirecek ölçüde etkin çözümler. Zaten bu nedenle sloganımız ‘Change the Conversation’.  İletişimin şekli değişiyor ve artık kurumların da yeni sistemlerle entegre çözümler kullanması gerekiyor. Biz de kurumlara ‘Haydi iletişimi arttıralım, çalışanlarınızın etki alanını genişletelim’ diyoruz” dedi.

 

Etkinlikte ayrıca Alcatel-Lucent Enterprise Merkez ve Güneydoğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Claudio Soland, Ürün Pazarlama, İletişim Çözümleri Başkan Yardımcısı Xavier Martin ve Veri Ağları Stratejik İş Birimi Direktörü Peter Tebbutt de sunumlar gerçekleştirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu