Alparslan Özlü devlerle birarada

Dünyanın önde gelen bilgi güvenliği danışmanlığı firmalarından Comsec Consulting’in uluslararası danışma kuruluna Alpaslan Özlü de seçildi.Comsec Consulting’in danışma kurulu üyeleri; dünyanın farklı bölgelerinde projeler yapılması, yerel çözümler üretilmesi ve stratejiler geliştirilmesi konularında hizmet veriyor. Sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve düzenli olarak toplanarak tecrübelerini Comsec yetkilileri ile paylaşan kurul üyeleri, bilgi güvenliği ve teknoloji yönetimi alanında tecrübe sahibi profesyoneller arasından seçiliyor.

Pamukbank’da sistem analisti olarak çalışmaya başlayan Özlü, Yapı Kredi Teknoloji Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştı. Savaş Ünsal görevden alındıktan sonra sadece bir ay Superonline Genel Müdürlüğü görevini de yürüten Alparslan Özlü Türkiye Bilişim Vakfı’nın sayısal imza konusunda faaliyet göstermek için kurulmuş Elektronik Bilgi Güvenliği AŞ’de Yönetim Kurulu Üyesi ve Interpro AŞ’nin kurucu ortaklarından.

Özlü, Comsec Consulting’in Danışma Kurulu’nda, Mastercard’da 2003 yılı sonuna kadar güvenlik ve risk yönetimi başkan yardımcılığı görevinde bulunan Peter Warner, Hollanda’nın önde gelen bankalarından Rabobank’ın eski güvenlik koordinatörü Fred Horbeek ve İsrail Havayolları EL AL’ın eski CEO’su Davis Hermesh ile birlikte çalışacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.