Amatörlere Epson’dan profesyonel yardım

EPSON yeni geliştirdiği Perfection 4180 Photo ile fotoğrafta profesyonel kalite ve performans arayan amatör fotoğrafçıları ve evde çalışan fotoğraf meraklılarını hedefliyor. Uygun maliyetli bir cihazdan yüksek kalitede çıktı bekleyenler için ideal bir ürün olan Perfection 4180 Photo, zarif ve kompakt tasarımı ile yerleştirildiği her çalışma masasına stil ve performansı da beraberinde getiriyor. EPSON Perfection 4180 Photo, kullanıcıların hem fotoğraftan hem de filmden mükemmel büyütmeler yapabilmesini sağlayan, sınıfında öncü 4800 x 9600dpi optik çözünürlüğe sahip. Tarayıcı, farklı film formatlarını işleyebilen entegre film adaptörü sayesinde mükemmel film tarama özellikleri içeriyor. Bir geçişte 12 x 35mm’ye kadar çerçeve, 4 x 35mm’ye kadar takılı slayt ve 1 x 12cm 120/220 orta format film tarayabiliyor. Entegre film adaptörü farklı türde film taranmasını sağlayarak kullanıcıların negatifleri tarayarak kaliteli büyütmeler veya arşiv filmi üretebilmesini sağlıyor. Tarayıcının ayrıca dakikada 4.5 sayfa tarayabilen bir döküman besleyicisi de bulunuyor.

EPSON Perfection 4180 Photo ayrıca EPSON’ın fotoğraf düzeltme yazılımını da içeriyor. Renk düzeltme işlevi siyah beyaz film ve fotoğraflarda bile solmuş veya rengi gitmiş görüntüleri düzelterek eski görüntülerin çekildikleri günkü kadar iyi görünmelerini sağlıyor. EPSON toz giderme, pozitif ve negatif filmden sinir bozucu “tozu” gidererek kullanıcıların hatıralarını orijinal durumuna döndürebilmelerini yardımcı oluyor.

Tarayıcı sınıfındaki en yüksek optik yoğunluğa sahip olan bu yeni ürün, EPSON’ın 3.4DMax özelliği, göze çarpan bir renk üretimi ve görüntü ayrıntısı sağlayarak, en talepkar fotoğraf meraklılarını bile memnun edebilecek kapasitede. Bir USB 2.0 Hi–Speed arabirim ile tarayıcı, inanılmaz derecede hızlı tarama yaparken, standard USB 1.1 ile uyumluluk sağlıyor.

EPSON Perfection 4180 Photo, Adobe®, Photoshop®, Elements 2.0 gibi güçlü görüntüleme ve metin yazılımlarına sahip olması sayesinde kullanıcıların görüntüleri yaratıcı filtreler ve şablonlarla değiştirmesine ve geliştirmesine izin veriyor. EPSON akıllı panel sayesinde kullanıcılar çabuk ve kolay bir şekilde fotokopi, faks, email ve baskı işlemlerini bir düğmeye dokunarak gerçekleştirebiliyor.

EPSON Perfection 4180 Photo’nun Özellikleri:

• Amatör fotoğrafçılar için üstün kaliteli tarayıcı
• Fotoğraf ve film taramak için ideal
• Şaşırtıcı kalite – sınıfında öncü 4800dpi çözünürlük
• Farklı film formatları için entegre adaptör
o 35mm x 12 çerçeve
o 35mm slayt x 4 çerçeve
o 12 120/220 orta format film x 1 çerçeve
• Hasara ve solmaya karşı filminizi arşivleyin
• EPSON renk düzeltme işlevi solmuş fotoğraf ve filmleri onarır
• EPSON toz giderme işlevi, filmdeki ‘tozu’ yok eder
• Opsiyonel Otomatik döküman besleyici – 4.5 sf/dk
• 3.4DMax optik yoğunluktan şaşırtıcı renkler/ayrıntılar
• USB 2.0 Hi-Speed arabirim ile hızlı tarama
• Güçlü görüntüleme ve metin yazılımı içerir
• EPSON akıllı panel ile geliştirilmiş kullanım kolaylığı
• Zarif, kompakt tasarım

Bilgi için: www.epson.com.tr
EPSON Erişim Hattı: 0212 336 03 03

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.