Amazon ve Blackberry’nin mp3 kardeşliği

Yeni uygulama, ABD’deki BlackBerry kullanıcılarına Amazon kataloğunda yer alan 14 milyondan fazla şarkıyı satın alma ve indirme olanağı sunuyor. Uygulama ile BlackBerry kullancıları benzersiz bir multimedya deneyiminden faydalanabilecek. Amazon MP3 uygulamasıyla yeni şarkıları, sanatçıları ve albümleri keşfedebilecek olan kullanıcılar sadece birkaç tıkla şarkı satın alıp telefonlarına yükleyebilecek. Kullanıcılar aynı zamanda beğendikleri şarkılar hakkında yapacakları yorumları BBM™, e-posta, SMS, Twitter ve Facebook® aracılığıyla arkadaşlarıyla kolayca paylaşabilecek.

“BlackBerry akıllı telefonları için geliştirilen Amazon MP3 uygulamasının yeni müziklere ulaşmayı kolay ve eğlenceli bir hale getirdiğini söyleyen BBM Platform ve Tümleşik Hizmetler Başkan Yardımcısı Alistair Mithcell, Amazon’la birlikte çalışmaktan ve kullanıcılara bu hizmeti sunmaktan dolayı büyük heyecan duyduklarını belirtti. Mitchell sözlerine şöyle devam etti: “Kullanıcılar, Amazon’un oldukça geniş kataloğu sayesinde BlackBerry media player üzerinden şarkı bulabilir, önizleyebilir, satın alabilir ve yorumlarını çevreleriyle paylaşabilir. Tüm bu özellikler BlackBerry akıllı telefonlarda iletişim ve multimedyayı bir araya getirerek kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor.”

BlackBerry akıllı telefonlar için Amazon MP3 uygulamasının beta sürümü ABD’de BlackBerry App World™ Test Merkezi üzerinden kullanılabiliyor. Daha fazla bilgi için lütfen www.blackberry.com/amazonmp3. adresini ziyaret ediniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu