Ambalaj sektörüne özel yazılım

Tilcomp Bilgisayar günümüz teknolojisinde Ambalaj teknolojilerinde üretimden sevkiyata kadar çok geniş alanı kapsayan ve Ambalaj sektöründe verimi arttırmak için özel Tilcomp ERP-E yazılımını geliştirdi.Tilcomp ERP-E, plastik endüstrisinde ekstruzyon veya enjeksiyon yöntemi ile imalat yapan kobilere yönelik hazırlanmış kullanımı kolay, esnek, geniş kapsamlı ve modüler yapıya sahip bir Tilcomp yazılımı.

Günümüz rekabet şartlarında hızlı ve doğru karar vermek ancak sağlıklı bilgi yönetimi ile mümkün olabiliyor. Tilcomp ERP programlarından elde edilen veriler bu modüller sayesinde süratli ve doğru olarak değerlendirilip işletmenin doğru yönetilmesini hedefliyor.

İşletmenin verimliliğinin günümüz ekonomik koşullarında üretim, hammadde ve stok maliyetleri ile doğru orantılıdır. Anında hatta öncesinden üretim hammadde ihtiyacını ve maliyetlerini göstermek üzere hazırlanmış olan sistem, doğru kaynaklardan ve zamanında satınalma yaptırarak stok maliyetini minimuma indirmeyi hedeflemektedir.
Tilcomp ERP-E, siparişten teslimata kadar işletmenin doğru, hızlı ve verimli çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Bilginin, kaynağında toplanarak kullanıma hazır hale getirilmesini amaçlayan Tilcomp ERP-E yazılım paketi, elektronik terazi ve kantarlar, barkod okuyucuları, el terminalleri ve üretim makinalarından doğrudan dijital veri transferleri ile üretim, depo yönetimi ve sevkiyat aşamasında hızlı ve doğru ölçümler yapmaya kadar üretim sürecindeki bir çok alanın koordinasyonunu kontrol edilmesini ve görüntülenmesini sağlar.
Parametrik olarak hazırlanan Tilcomp ERP-E yazılımı, firmaların bünyelerine uygun yapıda çalışmalarını, modüler yapı ise, ileride doğabilecek ihtiyaçlara karşı, mevcut sistemde herhangi bir değişiklik yapmadan istenen yeni modülleri dahil etme kolaylığını sağlamaktadır. Ayrıca, programı oluşturan ana modüller, kapsamlı bir programa ihtiyacı olmayan küçük kobiler tarafından birbirinden bağımsız olarak kullanılabilme imkanına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.