Anı’da kırtasiyeden eser yok!..

Türkiye’nin en büyük turizm şirketlerinden biri olan Anı Group, EasyLink’in Fakstan E-postaya çözümü sayesinde hem kırtasiye ve iletişim maliyetlerinden hem de zamandan tasarruf sağlıyor.1981 yılında, turizm sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulan Anı Group, EasyLink’ten aldığı Fakstan E-postaya hizmeti sayesinde, şirket içi birimler arasında faks kullanımını azalttı. Türkiye genelinde yayılmış 200’den fazla satış ofisi bulunan Anı Group, Fakstan E-postaya çözümünü kullanarak hem maliyetleri azaltmayı hem de verimliliği artırmayı başardı.

Anı Group Turizm Tic. ve San. A.Ş. Bilgi Teknolojileri (BT) Müdürü Mustafa Yılmaz, firmanın EasyLink ile olan işbirliği sayesinde yoğun faks kullanımının sona erdiğini ifade ediyor. “Şirketimiz çeşitli birimlerinde, haberleşme aracı olarak faks cihazını kullanıyordu. Dolayısıyla faks kullanımı çok yoğundu. Bu yoğunluktan kurtulmak ve faks maliyetlerini düşürmek amacıyla bir çözüm arayışına girdik. Bu arayış sırasında EasyLink’in hizmetleri hakkında bilgi edindik. Yaklaşık 3.5 aydır, EasyLink’in web üzerinden faks çözümünü kullanıyoruz. Bu kadar kısa bir süre içinde bile, kırtasiye ve iletişim maliyetlerimiz azaldı; ayrıca büyük bir zaman tasarrufu sağladık. Elbette verimlilik de bizim için çok önemliydi. Binlerce faksın çok kısa bir sürede iletilebilmesi, iş süreçlerimizi hızlandırdı.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.