Ana sayfa BT Sektör Anker İle Caffè Nero’da Tüm Cihazlar Güvenle Şarj Ediliyor

Anker İle Caffè Nero’da Tüm Cihazlar Güvenle Şarj Ediliyor

104
0

Anker, Caffè Nero ile yeni bir işbirliğine imza attığını duyurdu. Caffè Nero’nun yeni kahve evi deneyimini ilk kez hayata geçirdiği Caffè Nero Bebek mağazasında uygulamaya alınan işbirliği çerçevesinde, kahveseverlerin akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, akıllı saat, fotoğraf makinesi ve USB yoluyla şarj olan tüm akıllı aygıtlarının enerji ihtiyacı Anker’in şarj teknolojisiyle karşılanıyor. Uygulamanın diğer Caffè Nero mağazalarına da yaygınlaştırılması planlanıyor.
Caffè Nero İle Kahveseverlere Kesintisiz Dijital Deneyim
Yaşamın dijitalleşmesiyle birlikte her an, her yerde güç ihtiyacının ortaya çıktığını kaydeden Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur “Anker olarak tüketicinin dijital dünyadaki enerji ihtiyacını her an, her yerde en etkin biçimde karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Caffè Nero ile başlattığımız işbirliğinin, kahveseverlere daha kesintisiz bir dijital deneyim yaşatmasını amaçlıyoruz” dedi.
Caffè Nero, yeni kahve evi konseptinin ilk kez hayata geçirildiği Bebek mağazasıyla misafirlerine yepyeni bir “Kahve Evi” deneyimi sunuyor. Keyifle vakit geçirilecek mağaza atmosferi, günlük ve taze olarak mağazada hazırlanan kaliteli ve lezzetli yeni yiyecek seçenekleri ve baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıklarıyla “kahve evi” kavramını farklı ve Caffè Nero’ya özgü bir konuma taşıyor. Yeni kahve evi deneyimini Nişantaşı, Valikonağı Caddesi’ndeki yeni mağazasına taşıyarak bu konseptteki ikinci mağazasını da hayata geçiren marka, Anker ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle yeni konseptiyle sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerini, dijital alanda da zenginleştiriyor.

Etiketler: Anker » Caffè Nero » Cem Bodur