Apple’ın dahi çocuğu İstanbul’a geliyor

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell,  kurumsal müşterilerini ve iş ortaklarını dünyanın en önemli fikir önderleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu sene ikincisi gerçekleşecek olan Turkcell Teknoloji Zirvesi’nin konuğu; lise arkadaşı Steve Jobs’la Apple’ı kuran bilişim dahisi Stephen Gary Wozniak olacak.

24 Kasım 2011’de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde, Turkcell teknoloji vizyonu, yeni teknolojiler, şirketlerin işlerine değer katan Turkcell ürün, servis ve çözümleri; Turkcell çözüm ortakları, tedarikçileri ve müşterileriyle birlikte anlatılacak. Zirvede, ana salonda gerçekleşecek Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Apple kurucu ortağı Steve Wozniak ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin konuşmalarının dışında, 9 paralel oturum daha gerçekleşecek.

İş dünyasının önde gelen isimleri konuşmacı olacak

İş dünyasının önde gelen yaklaşık 40 üst düzey yöneticisinin konuşmacı olarak yer alacağı paralel oturumlarda, Bulut Bilişim’den Mobil Pazarlama’ya, İnovasyona Dayalı Girişimcilik’ten Sektörel Çözümler’e birçok odak alanı tartışılacak. IT ve pazarlama sektörüne yön verecek teknoloji zirvesine, Acun Ilıcalı da konuşmacı olarak katılacak.

Fuayedeki stand alanında ise Turkcell ürün, servis ve çözümlerinin yanı sıra Turkcell iş ortaklarının ve tedarikçilerinin ürün ve servisleri tanıtılarak, katılımcılara demo yapma imkanı sunulacak.

Turkcell Teknoloji Zirvesi’nin katılım ücreti 800 €. Sınırlı sayıda kontenjan bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.