Apple şenliğine davetlisiniz

Apple IMC Türkiye tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen Apple Günleri 27-30 Ekim tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Etkinlik, Apple ekosisteminin içinde bulunan şirketlerle teknolojiye ilgi duyan son kullanıcıları buluşturmayı hedefliyor. Apple Günleri, teknolojinin tüm yeniliklerini biraraya getiren bir çözüm fuarı olma özelliği taşıyor. Fuarda Apple’ın son bombası iPod TV ve iPod’un yeni modelleri de kullanıcıyla buluşacak.Apple Günleri, Apple’ın dünyada her yıl gerçekleştirdiği Apple Expo Paris ve WWDC San Fransisco etkinlikleri ile benzer kapsamda gerçekleşecek. Etknlikte bireysel kullanıcılar Mac ortamını iLife konsepti çerçevesinde daha yakından tanıyabilecek.iPod tutkunlarının aradıkları her türlü aksesuarı bulabileceği Apple Günleri’nde, profesyoneller de ses ve video kurgulama, eğitim çözümleri, masaüstü yayıncılık ve kurumsal çözümlerle ilgili seminerlere katılabilecek.

Apple IMC Genel Müdürü Tansu Yeğen, “Apple’ın kendisinin bulunmadığı ülkelerde bir ilk olacak bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Teknolojinin hayatımızı nasıl zenginleştirdiğini, ne kadar kolaylaştırdığını görmek isteyen herkesi bu eğlenceli şenliğe davet ediyorum” dedi.

Etkinliğe katılacak kullanıcılar dört gün boyunca Apple ürünleri ve Türkiye’deki Apple işortakları ile tanışabilecek, çözüm merkezlerinde kafalarına takılan soruların cevaplarını bulabilecek, profesyonel konferanslarda gelişmeleri öğrenebilecek, demo ve workshoplara katılabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.