Apple tabletin sır perdesi aralanıyor

iPod ile taşınabilir müzik piyasasında yeni bir çığır açan, iPhone ile cep telefonu dünyasına yeni bir soluk getiren Apple’ın tablet bilgisayarı (BTDunyasi.net ismin iTablet olmasını bekliyor) Eylül ayında tanıtılacak ve Kasım ayında pazara sunulacak. 699- 799 fiyat aralığında satışa sunulması beklenilen iTablet’in teknik özelliklerine ilişkin sır perdesini de Barron’s isimli Finans Gazetesi’nde ismi açıklanmayan bir editör araladı.

İddiaya göre 10 inç boyutunda dokunmatik bir ekrana sahip olacak olan iTablet Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı özelliklerine sahip olacak. Cihazda telefon özelliği ise bulunmayacak.
Apple çeşti film yapım şirketleri ve müzik şirketleri ile de video anlaşmalarının peşinde. iTunes Store’da iPod için müzik kayıtları satan Apple anlaşmaların ardından iTablet için de film ve video klip satışı gerçekleştirebilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. Reklam gelirlerimizii artırmamıza yardımcı olun.