Apple tutkunlarına yeni kulaklık seti

Dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası olarak kabul edilen Bang & Olufsen’in yeni nesil stereo kulaklığı EarSet 3i tüketicinin beğenisine sunuldu. Tüm fonksiyonları yeni nesil Apple ürünlerine uyumlu olarak geliştirilen EarSet 3i, yüksek ses kalitesi ile müzik dinleme keyfini en üst düzeye taşıyor. Kontrol tuşları sayesinde gelen aramaların cevaplanmasına, reddedilmesine ve bekletilmesine olanak sağlayan EarSet 3i ile müzik dosyalarına da ulaşılabiliyor.

Bang&Olufsen’in temel uzmanlık alanlarından biri olan akustik performansın etkili bir şekilde hissedildiği EarSet 3i açık hoparlör prensibine göre tasarlandı. EarSet 3i, teleskobik çubuğa monte edilmiş dinamik hoparlörleri sayesinde dış ortamdaki sesin bir miktar duyulmasını sağlayarak dış dünyadan kopmayı engelliyor. EarSet 3i, kullanıcılara en üst düzeyde konfor ve sağlamlığı da bir arada sunarken, sadece 23 gram olan ağırlığı ile de büyük bir rahatlık sağlıyor.

Her kulağa mükemmel uyum

Ergonomik tasarımı, Bang & Olufsen tarafından her kulağın hatlarına ve kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde geliştirilen EarSet 3i, bu sayede ses kalitesini de yükseltiyor. Sıklıkla seyahat eden kişiler için tasarlanan kulaklıklar,  koşu ve bisiklet binmek gibi fiziksel aktivitelerde de rahat kullanım imkanı veriyor.

Kaliteli malzeme ile üst düzey konfor

Bang & Olufsen’in yeni stereo kulaklığı EarSet 3i, kullanıcılar için en üst düzeyde konfor sağlarken, özenle seçilmiş kaliteli malzemeler ile tasarlandı. EarSet 3i, brose alüminyum kasası ve özel dokulu lastik kaplaması ile dikkat çekerken, çizilmez malzeme yapısıyla da her zaman ilk günkü formunda kalabiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici kullandığınız için, içeriğimizi görüntüleyemiyorsunuz. Biz, bağımsız yayın kuruluşu olarak, size sunduğumuz hizmetin maliyetini, reklam gelirleri ile karşılıyıoruz. İçeriğimizi görüntülemek ve reklam gelirlerimizi artırmamıza yardımcı olmak için reklam engelleyici uygulamanızı kapatarak yeniden deneyin.