Apple’ın 2020 için söyleyecek bir sözü daha var

Apple, bu yıl düzenlediği iki lansman ile yetinmedi. iPhone 12 ve yeni iPad tanıtan şirket 10 Kasım'da bir lansman daha yapacak.

Her yaptığı, dünya genelinde yakından takip edilen Apple, yeni bir ürün lansmanına daha hazırlanıyor. Şirket, genelde her yıl sonbaharda tek bir etkinlik yaparken, bu yıl 10 Kasım’da yapılacak üçüncü etkinliğine hazırlanıyor.

Apple 15 Eylül’de gerçekleştirdiği etkinlikte yeni iWatch ve yeni iPad ürününü duyurdu.

iPhone 12 serisi ise 13 Ekim’de düzenlenen bir etkinlik ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Bir şey daha

Appe, “One more thing” etiketi ile paylaştığı yeni davetiyesinde, 10 Kasım tarihinde yeni bir lansman hazırlığında olduğunu duyurarak, etkinlik için basın mensuplarına davetiye yolladı. Apple, bu etkinliğini de ABD Silikon Vadisi’ndeki genel merkezinde gerçekleştirecek. Toplantı, covid-19 sebebiyle on-line (çevrimiçi) olarak gerçekleştirilecek ve apple sitesinden yayınlanacak.

Etkinlikte tanıtılacak ürünler hakkında çeşitli öngörüler ortalıkta dolaşmaya başladı. Beklentiler, Apple’ın, yeni silikon işlemcili Mac bilgisayarlarını tanıtacağına kilitleniyor.

Aralık ilk haftasına dikkat dikkat!

Apple’ın, 15 Eylül, 13 Ekim ve 10 Kasım olarak kayıtlara geçen etkinlik ajandasında, matematiksel bir dizilim ararsak, gerçekleştirilir mi bilinmez ama dizilim 5 ve/veya 6 Aralık tarihine işaret ediyor.

15 Eylül – 15+9 = 24

13 Ekim – 13+10 = 23

10 Kasım – 10+11 = 21

24, 23, 21 olarak devam eden serinin bir sonraki versiyonu, aradaki farklardan yola çıkarsak 1, 2, 3 olarak 21-3 18 olacak. Aralık 12’inci ay. Yani Aralık’ın 6’sına işaret ediyor. Ancak o gün pazara denk geliyor.

Lansman günleri 15, 13 ve 10 diziliminden bir seri arayacak olursak o zaman da dizi 5 Aralık’a işaret ediyor. O gün de Cumartesi. Haftasonu, ürün lansmanı çok olası değil.

Apple’ın, belirlediğinden erken bir tarihte lansman yaptığı da görülmediğine göre en olası tarihin 5-6 Aralık haftasonunu takip eden hafta, muhtemelen de haftanın ikinci iş günü 8 Aralık’ta bir lansman yapması olası.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu