Ana sayfa BT Gündem Araç giderleri kontrol altında

Araç giderleri kontrol altında

140
0

EuroSoft, Ritma Teknoloji işbirliğiyle geliştirilen Araç Gider Analizi programını “Kazandıran Programlar Serisi” adı altında piyasa sundu. Şirket araçlarını en ekonomik şekilde yönetmeye imkan veren Araç Gider Analizi KDV dahil 45 YTL’den satışa sunuldu.EuroSoft Pazarlama Müdürü Mahmut Karcı, şirketlerin en önemli harcama kalemlerinden birini oluşturan araç parkının takibini Araç Gider Analizi programı ile pratik bir şekilde izleme imkanı sunduğu belirtti. Mahmut Karcı, şirketlerin başta yakıt giderleri olmak üzere, bakım, sigorta, vergi, muayene, kasko ve daha bir çok gider kalemini kolaylıkla kontrol edebileceğini anlattı.

Araç Gider Analizi ayrıca araç sürücülerin yaptığı harcamaları tutarak, kasko bitiş tarihini, vergi ödeme günlerini hatırlatıyor. Bu tarih hatırlatma özelliği ile gecikme cezasının önüne geçebiliyor. Program ayrıca araçların motor hacminden, sürücünüzün kan grubuna kadar her türlü bilgiyi saklayabiliyor.

Programda araçların her defasında ne kadar yakıt aldığını ve aylık olarak toplamda ne kadar yakıt harcaması ile araçların kaç kilometre yol yaptığını aylık raporlar halinde arşivleme sistemi bulunuyor.

Araç Masraf Takibi ile araçlarınızın sürücü, yakıt, kilometre, sigorta, vergi, muayene, kaza, ceza ve daha bir çok konuda kolayca aylık raporlar hazırlamak mümkün. Böylece araçlarınızın verimliliğini ve size olan maliyetlerini etkili bir şekilde analiz edebilir, etkin bir şekilde araçlarınızı yönetebilirsiniz.